Více jak jeden milion ročně z Vašich peněz pro Tomáše Prouzu za vlastizradu v rámci vymývání mozků a propagandy, že islámisté nikomu vlásek nepokřiví

Vláda se rozhodla „zlomit xenofobií odpor“ české veřejnosti proti masivnímu příchodu imigrantů z Asie a Afriky. Jednou z aktivit má být i kampaň „muslimský soused vám hlavu neuřízne“ a povede ji jistý Tomáš Prouza.

Tomáš Prouza - Troll vlády národní zrady z ČSSD | foto: vlada.cz

Tomáš Prouza – Troll vlády národní zrady z ČSSD | foto: vlada.cz

Tento člen ČSSD má na úřadu vlády nejasně znějící funkci státního tajemníka pro evropské záležitosti. Co to znamená, nevíme. Možná úkoluje českou vládu podle direktiv bruselských byrokratů a jejich pánů, kteří se rozhodli zrealizovat obrovský sociální experiment zničení původní evropské křesťanské kultury a postupného vyhlazení původního bílého obyvatelstva.

Proto nyní tento výtečník bude bojovat proti své vlastní zemi a jejím obyvatelům, kteří ho paradoxně živí a platí.

S přáteli jsme proto vznesli dotaz na úřad vlád ohledně platu tohoto výtečníka přišla nám odpověď.

Měsíčně si pan Prouza přijde na 72,450 Kč. K tomu obdržel pololetní odměny ve výši 130 000Kč. (loni bral odměny 260 000 Kč)! Jak vidno ono „xenofobií lámání“ daňového poplatníka je velice dobře placené.. A takových Prouzů jsou dnes ve státní byrokracii a neziskovkách tisíce..

Jak se ukazuje již z dřívějška on ten boj proti „xenofobii, rasismu atd.“ je motivován asi i finančně.. Nebo se mýlím?


Na závěr dovolte otázku. Vážně chceme podobně nenažranou a nám nepřátelskou politickou mafii živit?! Přemýšlím, jak by se dala tahle otravná postdemokracie rychle ukončit a mám pocit, že „mírovými prostředky“ to již asi nepůjde. Politická pravdoláskařská mafie totiž bude kontrolu nad společností spíš utužovat se všemi vnějšími projevy. Kriminalizace a dehonestace odpůrců „multikulturní společnosti“ se tedy jistě bude stupňovat. Ostatně to již běžně vidíme dnes.. Na druhou stranu si říkám, že se takhle vládnoucí mafie havlistů neopírá o žádnou ozbrojenou moc a proto soudím, že je to obr na hliněných nohách. stačí do něj jen trochu strčit.


Zdroj.