Volíte komunisty, tak jste antisemité, kteří souhlasí s vražděním Židů muslimy

Zdroj: ePortal.cz | Vyšetřování bulharské policie jasné dokázalo, že loňský teroristický útok v bulharském Burgasu, při kterým zahynulo pět izraelských turistů a místní řidič, má na svědomí fanatická arabská muslimská organizace Hizballáh, která sídlí v Libanonu a je podporovaná ze Sýrie a Íránu. Skandální je, že tyto teroristické útoky podporuje i Komunistická strana Čech a Moravy a další čeští levičáci.

Zákeřný teroristický útok na lidi, kteří přijeli k moři na dovolenou, je ničím neomluvitelný! Nyní je jasné, že tento podlý čin mají na svědomí zločinci z fanatického muslimského hnutí Hizballáh, jehož členové umístili bombu do autobusu s izraelskými turisty, který je měl odvést do černomořských letovisk. Šest lidí při výbuchu zahynulo!

Je jasné, že takový útoky by si nemohl Hizballáh dovolit, pokud by neměl logistickou podporu jiných zemí. A tyto země se jmenují Irán a Sýrie. Jsou to ony, které poskytují tomuto hnutí výzbroj a další materiál, která umožňuje teroristům útočit na židovské cíle. Syrský Bašárův a íránský Ahmadinežádův režim evidentně pomáhají zločincům. Nemělo by se zapomínat také na to, že právě oba státy pomáhají zásobovat muslimské teroristy ruskými zbraněmi o čemž Kreml jistě ví, ale mlčí, protože námořní základna v Sýrii je důležitá.

Připomeňme si rovněž české stoupence arabských teroristů! Mezi ně patří KSČM, Pro Alt a další levičácké spolky, které vytrvale podporují zákeřné a zbabělé teroristické útoky proti nevinným izraelským civilistům. Českým komunistům a levičákům tak nevadí vraždy žen a dětí. A to je další důvod, proč by komunisté neměli působit ve veřejné sféře a to ani na krajské úrovni.

Smutné rovněž je, že Evropská unie na rozdíl od USA dosud neuznala Hizballáh za teroristickou organizaci. Kdyby tedy europoslanci a eurokomisaři v Bruselu tyto zločince na seznam teroristů zařadili, byli by užitečnější, než když vymýšlejí nesmysly typu zákazu žárovek apod.

Titulek redakčně upraven