Paraziti se budou mít dobře: Vláda už vyčlenila několik Vašich miliard korun na podporu imigračních vetřelců

Chci na vlastní oči vidět, jak tato vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL plýtvá miliardami korun na podporu ilegálních imigrantů na úkor sociálního zabezpečení pro naše vlastní potřebné občany.

Vládní esa neschopnosti, vlastizrádci a lidské zrůdy

Vládní esa neschopnosti, vlastizrádci a lidské zrůdy

Ano, slyšíte dobře, na podporu těchto nechtěných vetřelců již tato vláda vyčlenila několik miliard. Proti vůli drtivé většiny obyvatel. A teď někteří ministři této vlády dokonce začali veřejně lhát, jelikož se lekli veřejného mínění, a snaží se proto vzbudit dojem, že jsou jako proti. Nevěřte jim ani slovo.

Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie je jedinou stranou v Parlamentu, která prosazuje nulovou toleranci ilegální imigrace. Všechny ostatní strany chtějí více či méně ilegální imigranty přijímat a legalizovat tady jejich pobyt. My v SPD tedy prosazujeme přesný opak než celá tato vláda a další strany v Parlamentu.

V této souvislosti absolutně odmítám gesto Karlovy univerzity, která tento týden nabídla ZDARMA studium a ubytování pro ilegální imigranty, kteří získají následně povolení k pobytu v České republice. Náklady na studium a ubytování imigrantů tak zaplatí všichni občané České republiky ze svých daní, přičemž drtivá většina z nás, včetně mě, nesouhlasí s podporou imigrantů na úkor potřebných českých občanů. Ať si to páni profesoři zaplatí sami ze svého. Rozdávat z eráru bez přímé odpovědnosti je zbabělost.

Zrada a neschopnost současné vlády ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL pokračuje a samozřejmě na úkor českých občanů.

Státní univerzita by měla zacházet s prostředky daňových poplatníků s péčí řádného hospodáře, tedy v souladu s přáním většiny občanů, nikoliv v přímém rozporu. Navíc, toto extrémní a doslova radikální gesto žádný problém s imigranty neřeší, naopak zvyšuje společenské napětí v naší společnosti.

Pakliže má univerzita nějaké veřejné peníze navíc, tak se v prvé řadě přimlouvám, aby co nejširší systém podpor mohly využívat hlavně děti chudých českých občanů.

Naši občané, nikoliv cizinci, mají v prvé řadě morální právo na podporu z veřejných prostředků, jelikož naši předci tuto zemi po staletí budovali. Jen připomínám, že moje maminka, babička i dědeček pochází z Bystřice pod Hostýnem ve Zlínském kraji.


A v žádném případě bychom neměli podporovat jakékoliv imigranty, kteří pocházejí z nám nepřátelských kultur, což jsou v prvé řadě například islámské země.

V souvislosti s vlnou imigrace z islámských zemí stojíme na křižovatce a musíme si vybrat, jakým směrem se vydáme. Volíme mezi svobodou a nesvobodou. Neexistuje nic mezi tím. Naštěstí si stále více a více lidí stávající situaci uvědomuje. Na rozdíl od politiků EU a naší vlády, která naopak imigraci podporuje.

Milujeme naše děti, máme rádi naši zemi a chceme si u nás zachovat svobodu a demokracii. Musíme však splnit svoji povinnost a chovat se statečně. Jestli to znamená, že musíme být politicky nekorektní, tak prostě buďme politicky nekorektní. Jsme ve válce o naši budoucnost, ve které musíme zvítězit, jinak naše děti již nebudou vyrůstat v Evropě, kterou známe.