Imigrace, Ukrajinci, kvóty, Spojené státy, Breivik… a jeden dobrý nápad

Základní zemí přistěhovalectví jsou samozřejmě USA. Na ně nikdo nemá. Kromě původních obyvatel toho kontinentu, zastarale nazývaných Indiány, jsou všichni ostatní přistěhovalci nebo děti přistěhovalců.

Jiří Hermánek - Bloger

Jiří Hermánek – Bloger

Přistěhovalec do USA má jeden základní problém a sice, že se se nemůže stát prezidentem. O „božském Arniem“ sice chvíli uvažovali i změnu Ústavy USA, ale od té doby co zruinoval kalifornský rozpočet a zbouchnul mexickou služebnou, to ustalo.

Ostatně, já se mu moc nedivím. Když jsem kdysi tu jeho manželku, nyní už asi bejvalou, viděl na fotce, tak jsem ho teda docela litoval. Ono se sice říká, že velký zadek je zárukou manželskou štěstí, ale tenhle tedy očividně vůbec nebyl.

Nu což, alespoň má hezkého synka, když se ho ty jeho vlastní kvůli takové prkotině zřekly. O tom byl jeden italský film. Devadesátiletý hrabě si vzal místní krásku a jediné, co od ní chtěl, bylo, aby mu v posteli zpívala.

A tu to velmi brzy přestalo bavit a tak mu utekla. A když se celá věc řešila s právníky, tak neustále opakoval: „Ale pánové, co se stalo? Vždyť nikdo neumřel“.

Ale, bohužel, nejsme v rozverném italském filmu, ale v drsné evropské realitě a lidé zde umírají jak na běžícím pásu. Nechápu to IQ tykve, které nacpe 70 lidí do chladírenského vozu, ale myslím, že to těm dementům vůbec nedochází.

Každý člověk má své kvality, ale bohužel ty kvality jsou mnohdy velmi různé, popřípadě se mohou nějak různě zvrtnout. Krásným a ilustrativním příkladem je Anders Behring Breivik, který, podle mě, velmi dobře rozpoznal nebezpečí přistěhovalectví.

Ale, upozornil na to velmi nešťastným způsobem. Ale vezměme to realisticky. Breivik připravil o život asi 70 krásných mladých bílých Norů, což je, samozřejmě, neodpustitelné. A jen tento týden zahynulo něco přes 300 asi také krásných, i když ne bílých lidí.

A kdyby to Breivikovo varování byl bráno vážně, jakože mělo, tak k těm obětem tohoto týdne nemuselo dojít. Už jsem to jednou napsal, převaděčství je jen jinou formou prostituce. U obou těchto činností obětuje zákazník velké sumy peněz, aby dosáhl cíle.

A zatímco u prostituce je cíl jasný, dosáhnout sexuálního uspokojení a to často metodami a způsoby, kterých si dotyčný doma neužije, pak u převaděčství, resp. jeho zákazníků, jde z 99,99% o takové materiální uspokojení, jakého by se doma nikdy nedočkali.

A jak nám do toho pasují ti Ukrajinci? Jako prdel na nočník. My se těm kvótám, samozřejmě, nevyhneme. Nevydržíme ten tlak z Německa, z Rakouska, z Francie a potažmo celé EU. A jak jsem se přes víkend z televize dozvěděl, možná největší počet uprchlíků je z Ukrajiny.

Ti, co mají rozum, prchají do Ruska, ti co ho pitím vodky ztratili, prchají do kontinentální, tedy kyjevské části Ukrajiny. A část těch rozumných to bere směr Západ a myslím si, že převážně k nám.

Můj guru, profesor a bývalý prezident, milovník tenisu a džezu pan Václav Klaus kdysi řekl tu nejpravdivější ze všech vět, skoro tak slavnou, jako tu o Pravdě a Lásce. O peníze jde vždy až v první řadě.


A kromě jiného nás pan prezident také učil násobení. Takže do miliónu to je desetkrát sto tisíc a do sta miliónů tedy 1.000 x 100.000,-. Jinými slovy, tedy 100 miliónů Kč a myslím si, že na uprchlíky bylo vyčleněno podstatně více.

Jednomu tisíci potenciálních Ukrajinských žadatelů o azyl bychom každému mohli nabídnou cca $ 4,000.00 USD, což ani pro nás není částka k zahození a vydělat ji šlo snad jen za celoměsíční mrznutí na Majdanu.

A jak jsem již řekl, kvóty by se tím nažraly a náš kozatý vlk, tedy asi spíše vlčice. by zůstal celý. Ukrajinců tu stejně máme „hafo“. Takže bychom vůbec nic nepoznali. Ale tabulky EU by byly naplněny.


Zdroj: Blog autora