Opět nám vyhrožují aneb nacisté „hájili“ sudeťáky a EU „hájí“ imigranty

Dnešní mocní z Evropské unie se poučili z chyb Nacistické říše i Sovětského svazu a prosazuji likvidaci našeho národa postupně, opatrně a pod značkou „bohulibé“ pomocí trpícím uprchlíkům. 

Lukáš Lhoťan

Lukáš Lhoťan

Dokonce se nebojí vydírat, podobným stylem jako Hitler či Stalin, ale samozřejmě ve jménu „dobra“. Přesně tím příkladem je rakouská ministryně vnitra Johanna Miklová-Leitnerová, které navrhuje, aby ty státy, jež nebudou souhlasit s přistěhovalectvím imigrantů, převážně muslimů, byly zbaveny dotací z Evropské unie.

Je třeba zdůraznit, že Evropská unie nemá vlastní peníze, žije z toho, co ji jednotlivé země odvedou. Pokud tedy představitelé EU budou opravdu vyhrožovat a vydírat omezením „dotací“ pak bychom měli reagovat omezením odvádění peněz EU.

Ale na stále tyranštějším chováni EU, a naších německých a rakouských sousedů, je vidět, že je zde snaha omezovat naše svobody, práva a naší svobodnou volbu v tom, jak bude naše země vypadat a koho přijmeme.

Ve svých dvou předchozích textech jsem psal o tom, že imigrace je nástrojem k likvidaci evropských národů. Texty jsou zde:

Z projevů rakouské ministryně vnitra Johanny Miklove-Leitnerové mi připadá, že stojíme před podobným dilematem jako v roce 1938 v Mnichově. Skloní se náš parlament a vláda před diktátem Francie, Rakouska či Německa nebo naopak nebude opakovat historickou zradu národa, kterou spáchal Beneš, a diktát nepřijme?


A jsou naši občané připraveni bránit své svobody, práva a budoucnost našeho národa i se zbrani v ruce proti mocným v Bruselu, Paříži, Vídni či Berlíně?

To vše ukáže budoucnost, ale je jisté, že dnes prožíváme historické okamžiky o kterých se může v příštích staletích vyprávět. Je jen na nás jestli o nás budou vyprávět, jako o vymřelých sráčich co se podělali strachy před diktátem Bruselu nebo o hrdinech co bojovali se ctí a buď se ctí zahynuli nebo zvítězili!


Zdroj: Blog autora