Pravda nesmí do médií: Prolhaná média ovládají havloidní zrůdy a jiná odporná pakáž

Nedávné zkušenosti s manipulativním mediálním Lueggen Presse (prolhaným tiskem) snad budou pro lídry antisystémových a protiimigrantských stran dostatečnou zkušeností, aby procitli a začali formulovat reálnou mediální strategii.

Petr Dvořák (kominista v čele ČT) | foto: Česká televize

Petr Dvořák (kominista v čele ČT) | foto: Česká televize

Ta by měla zaručit, že jejich potenciální příznivci a voliči budou pravdivě informování o situaci a anti systémové strany je tak mohly objektivně informovat o svých plánech.

Pokusme se tedy takovou mediální strategii nastínit a vzít jí jako podnět k diskusi, která antisystémové strany čeká.

Analýza situace: primárně je potřeba vycházet z toho, že mediální mainstream (ČT, ČRo, Mladá fronta, Hospodářské noviny atd.) se k vám bude chovat nepřátelsky. Bude o vás lhát, snažit se vás denunciovat a pomlouvat. Současně bude bagatelizovat vaše hlavní politická témata . (třeba jako, že žádný problém s imigranty nehrozí.. či, že Češi jsou „rasisté a fašisté“) Tohle je základní předpoklad, má-li být mediální strategie úspěšná. Nenechte se nachytat na iluze, že někteří pisálci z mediálního mainstreamu hrají fér a jde jim o pravdu. Nejde!

Důvody jsou dva:
1) Všechny hlavní mainstreamoví media vlastní a ovládají skupiny, které přímo profitují z postdemokratické reality a českého EU protektorátu. Česká televize a Rozhlas jsou plně v rukou „havlistických družstevníků“, kteří po spacákové revoluci v roce 2000 udělali z ČT hlavní hlásnou troubu neomarxistickych zvráceností a současně zdroj snadné obživy. (připomínám, že roční rozpočet ČT je skoro 7 miliard korun a skoro všechny končí na kontech některých zaměstnanců a na ně napojených příživníků.) Politicky pak ČT a ČRo ovládají TOP 09 a Zelení. Mladá fronta, Lidovky, Impuls atd jsou ve vlastnictví A. Babiše. Tento podnikatel se vydal do politiky, aby zde prosazoval své na státních dotacích závislé podnikání. „Překvapivě“ se totiž ukazuje, že v reálném byznysu jsou všechny jeho aktivity v dlouhodobém mínusu. (Masny, mlékárny, atd.) Hospodářské noviny, Respekt, Centrum atd.. zase patří Z. Bakalovi.

Tento havlistický vykuk a hlavní sponzor pravdoláskařských „uměleckých“ skupin zbohatl na velmi podivné privatizace, Stačí snad připomenout OKD, či Becherovku (zde byl jeho partner „Karel“ Schwarzenberg. (Pevně doufám, že se dožiju toho, že za tyhle očividné zlodějny půjdou odpovědní lidé jednou před spravedlivý soud) Pak tu máme Blesk a Reflex vlastněný investiční skupinou J and T. Stejně jako v případě A. Babiše se jedná o podnikatele, kteří dokážou vydělat pouze v obchodech se státem. Jejich ostatní aktivity jsou v hlubokém mínusu (Fotbalová Sparta, realitní a hotelový business na Slovensku atd.) Skupina Penta a regionální Deník – stejná situace jako u JaT. Opět vydělat dokážou pouze na obchodech se státem. (viz podivná koupě a následný prodej pozemků u pražského letiště.)

Z výše uvedeného plyne, že nikdo z těchto mediálních „podnikatelů“ si nemůže dovolit změnu politického a společenského klimatu. Bud by zkrachoval, nebo skončil ve vězení.

2) Většina „novinářů“ v mediální mainstreamu se považuje za jakousi šlechtu, která má být věrozvěstem a propagátorem nové společnosti. Proto se také nesnaží realitu popisovat, ale snaží se jí vytvářet. Dále by většina z nich na běžném trhu práce neobstála. Proto musí táhnout káru, kterou jim zapřáhli majitelé jejich médií. Jedno jestli je to multikulturalismus, homosexualismus, podvodný enviromentalismus atd.

Proto je potřeba k výše uvedeným médiím přistupovat s nedůvěrou a nenechat se vtáhnout do jejich „debat“ a dělat tam stafáž při multikulturních a jiných šaškárnách. Jistě se mohou vyskytnout mezi českými novináři čestné výjimky, který snad jde o fakta a pravdu a těm je potřeba věnovat zdvořilou pozornost, ale těch několik jedinců poznáte snadno. (třeba B. Pečinka) U ostatních se nenechte ošálit nějakým neutrálním nebo pravdivým článem, který jim „utekl“..
Moje rada by byla podobná média aktivně nevyhledávat. Nedávat jim rozhovory, nechodit do jejich „diskusních“ pořadů atd. Jistě můžete jim posílat tiskové zprávy, dát jeden dva autorizované rozhovory, ale nesnažte se jim zalíbit, či vlichotit…nemáte šanci! Vy je smrtelně ohrožujete a oni vám vnímají jako smrtelné nepřátele a podle toho se k vám budou chovat! Nenechte se proto nachytat na jejich léčky a pasti. Jako volání po „dialogu“. Snad jste již dostatečně jasně viděli, že jim o žádnou diskusi nejde. Spíš jí chtějí potlačit a zadusit. Proto nemarněte čas v diskusních pořadech s devianty z neziskovek a byrokraty.. Když vás bude modální mainstream pomlouvat, nevěnujte tomu pozornost. Jen se tím vyčerpáte. Síly budete potřebovat jinde!


Stejně tak doporučuji se vyhýbat západním „etablovaným“ mediím. Jedno jestli to je BBC, CNN, Der Spiegel…. i tihle jsou proti vám a hlavně váš volič je nečte. Tak s nimi nemarněte čas. Prostě potlačte ego. Nebýt v CNN není žádná tragedie!

Teď si proberme, co naopak dělat máte.
Definujte si jasná 2-3 témata. Definujte si cílové skupiny, které chcete oslovit. Zvolte nástroje k jejich oslovení.
Témata: Jedno je jistě odmítání imigrantů (silně doporučuji odmítání všech imigrantů, nejenom muslimů! Křesťanský černoch tu udělá stejné peklo jako černý muslim! A vyhněte se podporře našich velmi problematických menšin jako Cikáni a Vietnamci! (Prohrálo by vám to volby) ,dále obnova české národní svrchovanosti a třeba přímá demokracie a nakonec debyrokratiźace naší země a podpora reálné české ekonomiky (tedy malého a středního podnikání)
Při komunikaci témat se nebojte být populističtí a radikální, nemůže vám to nijak uškodit. Klidně mluvte o zákazu islámu, či vyhoštění všech ilegálních imigrantů a změně imigrantské legislativy, privatizaci CT, snižování daní pro malé a střední firmy, zákazu financování „neziskovek“ ze zahraničí apod. Nestyďte se ukázat, že máte rádi svoji zemi a její lid. (mluvte proto o vaší dovolené v Jižních Čechách a nikoliv v Toskánsku..či Karibiku)
Cílová skupiny: středo a pravicový volič, který není nijak závislý na systému (nebere granty a dotace) a má rád svoji zemi. Spíše žijící na mimo Prahu a Brno. Zde někteří namítnou, že i levicoví voliči jsou proti islámu a imigraci. To máte pravdu, ale oni nakonec dají přednost krátkodobým slibům establishmentu. zatím to tak vždy bylo.!

Strategie na oslovení: Používejte sociální sítě a těch několik málo seriozních internetových portálů. (Český portál, Parlamentní listy, Protiproud apod). Pokud máte peníze, pak zkuste outdoorová media (bilboardy) Hlavně se ale zaměřte na přímé oslovení vašich příznivců/voličů. Vydávejte a distribuujte vlastní noviny, rozdávejte lidem na ulici a před fabrikami letáky, zřiďte si vlastní rádio (viz Svobodný vysílač na Slovensku) a hlavně jděte za lidmi. Oslovujte je na ulicích, v hospodách, na náměstích. Ukažte jim, že jejich problémům rozumíte a nepohrdáte jimi jako současný establishment. Doporučuji studovat strategii Prezidenta Zemana. Tomu je naprosto ukradené, že ho CT a Mladá fronta permanentně pomlouvají. On své voliče oslovuje přímo a oni ho přijali za svého tribuna.

Případní spojenci: nehledejte je mezi členy establishmentu. Byť vás někteří možná příležitostně podpořili (třeba J. Černochová z ODS). Jednak budou vždy nakonec loajální ke „svým“ a pak běžní lidé by k vám neměli kvůli námluvám s establishmentem důvěru! Hledejte je tedy mezi skutečně občanskými spolky a osobnostmi stojícími mimo establishment!
Koho do čela kandidátek: Já vím, že je těžké říct starým spolubojovníkům, že pro ně není místo. Buď proto, že jsou to recyklovaní politici (J. Volfová, poslanci Úsvitu), nebo lidé bez charismatu. Ale tohle vás prostě čeká a bude to klíčové rozhodování!

Nacházíme se v přelomové době. Buď naší zemi ubráníme před nájezdem kolonizačních imigrantů z Afriky a Asie a zase si budeme vládnout sami. Nebo nás a naše potomky čeká multikulturní peklo na zemi. Situace je opravdu vážná!

Na závěr ještě jedna poznámka k zamyšlení. Tu současnou „imigrantskou vlnu“ někdo evidentně uměle vyvolal a někdo ji platí a organizuje. Kdo? Platí ji nejspíš naši „muslimští spojenci“ Saudská Arábii, Katar apod..ale neorganizují ji. Začínám mít nepříjemný pocit, že za organizací stojí jednak EU byrokracie a evropská vládnoucí třída a hlavně americká administrativa a její „šéfové“. Opravdu chceme mít takovéhle spojence?!


Zdroj.