Posilme obranu našeho státu jako odpověď na vydírání ze strany EU v oblasti nelegální imigrace

Dotace EU jsou alternativním nástrojem k obsazení prostoru a trhu bez výstřelu.  Dnes dostaly nový rozměr, když byly veřejně použity k vydírání. Pokud si nevezmeme imigranty dobrovolně, žádné dotace nebudou.

Bloger František Matějka

Bloger František Matějka

Dotace EU demoralizují celé společnosti a národy a podílí se na fatální devalvaci tradičních pojmů a hodnot. Jsou zdaleka největším zdrojem korupce. Proti nim je „Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit?“ fakt jen pro zasmání nad lidskou blbostí. Vůbec přitom nejde o to, že jsou dotace rozkrádány. Už jen samotná podstata dotací je totiž korupční nástroj sám o sobě. Jedni politici v Bruselu si za ně kupují přízeň a hlasy druhých politiků v národních členských státech, kteří si za ně zase kupují hlasy ve volbách. Nyní využila institut dotací rakouská ministryně vnitra Mikl-Leitnerová k bezprecedentnímu návrhu na vydírání těch států, které mají díky své zdravější imigrační politice stále ještě podstatně méně problémů, než členské státy staré.

Před pár dny se nás rozhodl vychovávat francouzský ministr zahraničí slovy „když vidím jistý počet zemí Evropy, které neakceptují kvóty, pokládám to za skandální“. Vzpomínám v této souvislosti na výrok prezidenta Chiraka z roku 2003, když na naši adresu pronesl bez obalu „kandidátské země propásly dobrou příležitost mlčet“. Už tehdy bylo namístě stříhat ušima. Pojďme ale dál, protože potřebu nás bolševicky vychovávat má stále více jedinců za našimi hranicemi.


„Země jako Česká republika, ale i další, Polsko, baltské země, nechtějí závazné kvóty. A to je třeba kritizovat. Protože bez těchto závazných kvót se nepohneme dál,“ řekl rakouský kancléř Faymann. V minulých dnech nelenila ani kancléřka Merkelová, když prohlásila, že „není možné, aby někdo říkal, že to není jeho starost. My všichni jsme Evropa, musíme postupovat společně. Státy se musejí podělit o odpovědnost za uprchlíky, kteří zde žádají o azyl“. To naprosto prázdné a duté „my jsme všichni Evropa“ mám fakt obzvlášť rád, zejména když v této souvislosti hrozí Merkelová koncem Schengenu.

Jedním z posledních kamínků do mozaiky je dnešní vyjádření rakouské ministryně vnitra, která spojila dotace EU a nelegální imigraci jednou linkou. Kdo nevyjde vstříc a nevezme si imigranty k sobě, nemá dostat dotace. Ty jsou sice vázány zcela jinými pravidly, která v sobě žádný uprchlický deal s problémy fakt neobsahují, ale když teče do bot, kdo by to řešil. Fakt, že by takový postup znamenal krádež našich členských příspěvků, nechám bez komentáře.

Pokud má být vyjádření rakouské ministryně vnitra legitimním postojem představitele vlády jednoho ze starých členských států EU na adresu jiného členského státu, pak je zcela legitimní i opačné sdělení na její adresu. Ještě chvíli nám nuťte akceptovat důsledky vaší chybné imigrační politiky a v krizi nefunkčního Schengenu a můžete si zarámovat dotace i s imigranty do jednoho obrazu.

Steven Seagal v jedné filmové roli řekl: „Předtucha smrti je horší, než smrt sama.“ Používám to v různých modifikacích v běžném životě už dlouho, protože to bývá jako princip pravda. Není třeba stahovat kalhoty předem a umírat na vyděšení. Odchod z Evropské unie, obnova a posílení naší vlastní armády, posílení aktivních záloh a apel na občany napříč Českou republikou ve věci lepší přípravy nás i našich dětí pro potřeby obrany naší vlasti před vlivy zvenčí, není nic, čeho bychom se měli bát. Nejen kvůli aktuální situaci, ale také proto, aby třeba jednou děti našich dětí vůbec věděly, co je to hrdost, vlast a národ. Že to nejsou zakázaná slova, uložená někde v Bruselském trezoru, stejně jako to dělali bolševici v padesátých letech u nás, a že Česká republika není provincií Německa či Rakouska výměnou za dotace, na které nakonec sami přispíváme.


Zdroj: Blog autora | Profil autora: Kdo je kdo