Z Evropské unie nejlépe vystoupit. Včera bylo pozdě…

loading...

Evropská Unie. Instituce nebo sdružení, které se chová snad víc diktátorsky než všichni komunističtí nebo ruští pohlaváři. Vrcholem chování jejích představitelů jsou rozkazy a ultimáta, které se týkají přijímání uprchlíků.

EUSSSR

V první řadě chci říct, že jsem proti jakémukoliv přijímání uprchlíků do naší vlasti. Pokud by bylo na mě, nikdy bych nedal žádný příkaz, aby tito lidé byli u nás zdržováni a zadržováni. Ideálním scénářem by bylo, vždy je jen ve vlaku doprovodit na německé hranice. Stejně u nás být nechtějí. Jelikož v Německu se na ně podle českých médií těší, určitě by věděli co s nimi. Důvodem, proč je tu nechtít je několik.

V první řadě nejde o válečné uprchlíky, ale čistě jen ekonomické. Jde o lidi, kteří se nechali kýmsi úplně zblbnout a vyrazili do Evropy, že se tu budou mít lépe. Samozřejmě nebudou a ještě způsobí spousty problémů. Ti lidé neumí jazyk, jsou z naprosto odlišné kultury, nemají pracovní návyky a jak jsem pochopil, nejeví ani minimální snahu o nějaké začlenění. Prostě jen nějakým způsobem přepluli moře a teď čekají, jak se o ně, podle nich bohatá Evropa, postará.

A Evropa vedená představiteli Evropské unie neví. Tápe a nechává sem nadále proudit desetitisíce v podstatě nepřizpůsobivých osob. Obrovská prvotní chyba nastala v Itálii. Hned na začátku se měli lodě s uprchlíky obracet a šupem posílat přes Středozemní moře zpátky, odkud přijely.

Bohužel Italové a s nimi hloupí úředníci Unie si mysleli, že pár běženců bez problémů zvládnou. Jenže nastala trochu jiná situace. Informace o vstřícné Evropě se samozřejmě rychle rozšířila do blízkovýchodních zemí a v současné době je uprchlická vlna nezastavitelná. Pokud ovšem nechceme použít nějaké hodně radikální řešení už na moři.

loading...

A co na to slovutná Evropská Unie? V zoufalství nutí všechny své členy, aby běžence přijímali. A pokud se náhodnou někdo chce vzepřít, tak začne vyhrožovat. Posledním příkladem je velmi hloupé a ubohé chování a prohlášení ze strany Rakouska. Ale proboha proč budu někoho nutit k takovým nesmyslům? Proč evropští úředníci nenechají na vládách a obyvatelích jednotlivých zemí, jestli chtějí uprchlíky na svém území?


Pokud bych měl hlasovat já, nechci ani jednoho. Českými médii, vědci a takzvanou „pražskou kavárnou“ budu možná označen za xenofobního rasistu. Ale ať. Za prvé jím nejsem a za druhé je mi to jedno. Tato země je naše a podle mého nemá žádný úředník z Bruselu ani nikdo jiný právo na to, aby nám přikazoval, kdo tu s námi bude žít.

Petice k vystoupení z EU

Pokud jde o Evropskou Unii a české setrvání v ní, nebál bych se vyhlásit referendum o vystoupení z této organizace. Její fungování i chování postrádá jakýkoliv systém a řád směrem k jednotlivým členům. Stalo se z toho pouze diktátorské uskupení, kde za chyby velkých států platí ty menší, méně významné. A též uskupení, kde se právě menší státy musí neustále a pořád ve větším měřítku podřizovat zlovůli dominantním státům.

S tímto stavem vůbec nesouhlasím a nelíbí se mi. Proto se ptám, zda je nějaká možnost, jak z tohoto už dávno přežitého soužití, vystoupit? Pokud je to jen trochu možné, pojďme se o to i za cenu referenda pokusit.


Zdroj: Blog autora

loading...