Odporné, nelidské, hnusné… Zneužití fotek mrtvolky dítěte na turecké pláži k masáži mínění lidí

Fotografie toho nebohého utonulého chlapečka prolétla světem, media ji sdílejí (kupodivu bez rozostření obličeje), Evropa „pláče“, Island pořádá sbírky pro migranty a zve je k sobě domů.  

Mediální realita

Mediální realita

To, že jsou denně (nejen) v Africe zavražděny v rámci kmenových válek stovky dětí, další stovky dětí denně v Africe umírají hlady, žízní, či na nemoci, je světu najednou jedno. To, že hlavní vinu za smrt toho nebohého chlapečka nesou jeho rodiče a placení převozníci nikoho nezajímá. Jenže stejnou vinu nesou i politici EU, kteří ekonomickým migrantům otevírají náruč. Varování zpravodajských služeb před hrozbou islamizace Evropy, před tím, že 10 – 15 % migrantů jsou „spící“ bojovníci ISIS media a většina (?) Evropy ignorují.

Ministr Chovanec si prohlášením, že se na nás valí 150 000 migrantů, ale že se nemáme bát, snad dělá z lidí srandu. Informace o násilí ze strany migrantů vůči většinové evropské populaci se cenzuruje a smrt chlapečka, jakkoli je smutná, se vyzdvihuje v rámci propagandy. Ovlivňovat veřejné mínění smrtí dítěte a jeho nerozostřenými fotografiemi považuji za prasečinu. Za stejnou prasečinu považuji otvírání dveří ekonomickým migrantům a „agentům“ ISIS. Články a blogy litující a podporující migranty jsou ve všech českých mediích na titulkách, nekonfliktní a racionální varování před situací je odsouváno na „chvost“.

Cenzurují se zprávy o řádění migrantů v předměstí Paříže a v jiných městech EU. Ale vyzdvyhují se články o utonulých. Ti, kdo financují evropská a tedy i naše media, nás snad považují za blbce. Před „válkou“ prchají jen silní zdraví muži v produktivním věku a každý za plavbu zaplatí 80 – 100 00,- Kč. Kde na to při útěku před „válkou“ vzali? Kde mají děti, ženy, rodiče? Nejde o žádný útěk před válkou, nejde o žádné uprchlíky, ale o ekonomické migranty ve značkových džínách s posledními modely mobilů. Jde o islámskou kolomnizaci Evropy. Je na čase tomu sebevražednému otevírání dveří EU této kolonizaci učinit přítrž. Je poslední chvíle dát evropským politikům, včetně našich, stopku.

Silnou a stabilní Evropu vybudovali naši předci, my jejich úsilí a um, jejich děditství jen zneužíváme a využíváme. Co je horší, my je rozdáváme a rozkrádáme. Nemáme na to právo a pokud v tom budeme pokračovat, šeredně se nám to vymstí. Za stovky let a za desítky po podvodu zvaném „sametová revoluce“ jsme nezvládli cokoli zlepšit na soužití s Cikány. Respektive, nedokázali jsme je přesvědčit o tom, že je normální pracovat, chodit do školy, nekrást a nemlátit lidi mačetou. A přitom zde Cikáni žijí stovky let, Jak chceme přesvědčit o tom samém migranty, kteří již po cestě do Evropy demolují vlaky?


U břehů Afriky je třeba postavit flotilu (i válečných lodí), které budou migranty vracet. Na země (a ne na Rusko), z nichž k nám migranti proudí, je třeba vyhlásit nekompromisní sankce, pokud samy tento příliv migrantů nezastaví. Je třeba, aby státy EU včetně ČR včas varovaly své obyvatele před hrozbou chaosu, násilí, trestné činnosti, neznámých chorob a aby přijaly nutná preventivní opatření. Je třeba skončit s bagatelizací problému a říct lidem pravdu a věc pojmenovat a řešit. Nebezpečím pro Evropu není Putin, ale islám a politici EU.

Předseda evropské komise Jean Claude Juncker navrhl 4-násobné zvýšení kvót pro členské země EU na přijímání uprchlíků. Namísto 40,000 migrantů by si nově evropské země měly rozdělit 160,000 uprchlíků do začátku zimy(!!!). Je nezbytné tyto šílence Bruselu odstavit od moci! A opakuji: zneužití fotek mrtvolky dítěte na turecké pláži k masáži na city lidí je odporné! Na jeho smrti mají podíl i sluníčkáři, kteří migrantům mediálně otevírají dveře Evropy.

Pokud Evropa nezamkne před migranty dveře, zahyne a my s ní.


Zdroj: Blog autora