Migranti jsou super, jsou skvělí. Takto vymývají zločinci z ČT mozky i Vašim dětem. Víte nač se vaše děti koukají?

Pokud jde o manipulaci s názory na uprchlíky, je Česká televize mistrem, ovšem co v pondělí předvedla na svém programu Déčko, je snad už za hranicí slušných pravidel.

Hovno v ČT

Hovno v ČT

Dva mladí lidé, tvářící se jako ti nejchytřejší a nejhodnější obyvatelé naší planety, nám tam v dost okatých jinotajích sdělovali, jak je potřeba pomáhat uprchlíkům. Ale jde spíše o to, že to sdělovali těm nejmenším.

ČT zřejmě ve svém naprostém zoufalství pochopila, že její mediální masáž na mozek dospělého člověka nestačí, takže se začala soustředit na mozek méně vyvinutý a lépe ovladatelný. Asi tím sleduje jedinou věc. Zpracovat děti, aby měli jediný a ten správný názor. Vycházím z toho, že jsem v tom pořadu nezaznamenal nic o nějakém nebezpečí ze stran uprchlíků.

Zde jest odkaz na onen pořad – Vstup do odporné žumpy jménem ČT.

Zkrátka pohádka pro děti s černobílým viděním světa, která má zřejmě donutit rodiče, aby dostali rozum a nasměrovali své ratolesti tím správným názorovým směrem. Jinak jim hrozí názorový střet se stvořením, co mají nejraději. Těžko se pak dítěti vysvětluje, že jejich oblíbenci z televize nemají pravdu. Jediná možnost jak se tomuto konfliktu vyhnout, je nepouštět svým dětem pohádky z ČT .

Člověk by si myslel, že ČT už ve své propagandě nemůže hlouběji klesnout, ale jak zde krásně vidíme, bezpáteřní lidé jsou schopni všeho. Nevím co si myslet o samotných moderátorech pořadu. Netvářili se nějak, že jim to jde proti srsti, ale přeci jenom jejich výrazy ve tvářích mi něco připomenuly. Připomněly mi legendární pořad Studio Vlaštovka, který jsem v 80. letech jako malé dítě sledoval.


Myslel jsem, že tento pořad pro děti s nádechem propagandy odletěl jako papír někam do archivu, ale mýlil jsem se. ČT ho opět vytáhla. Jen tedy ho trochu oprášila, více nabarvila, aby zakryla názorovou jednotvárnost a vypustila do dětských pokojů a obýváků pod jiným názvem.

Tak budu pěvně doufat, že tento experiment agitátorským pracovníkům ČT shoří stejně, jako experiment pod názvem Objektivní ČT. To, že se na ČT 24 vysílají nepovedené pohádky každý den, jsem si už zvyknul, ale nikdy si nezvyknu na to, aby se nepovedené pohádky cpaly do hlav malým dětem.

Tohle jste si milá ČT mohla odpustit.


Zdroj: Blog autora