Otřesná mediální lež, zvěrstvo, prasáctví a zločinné jednání novinářů. To vše ve jménu islámu či jeho podpory?

Dočetl jsem se, že pozadí fotografie která má změnit svět se podobá filmu „Vrtěti psem“. Otec s rodinou a dvěma dětmi odešel ze Sýrie do Turecka v roce 2012. Poté jeho sestra, žijící v Kanadě, zaplatila převaděčské mafii, aby jej s rodinou dopravila do Německa, kde si chtěl nechat opravit zuby.

Petr Paulczynski - Necháme to až tak daleko dojít, že tak budeme muset doma chodit

Petr Paulczynski – Necháme to až tak daleko dojít, že tak budeme muset doma chodit

Cestou do Makedonie se člun převrhl a jeho žena s dvěma dětmi v moři nepřežila. Jedinou plovací vestu měl na sobě ovšem jen otec, kupodivu nikoliv jeho žena a děti, jak by jeden očekával. Navíc vše budí dojem jakési inscenace, neboť ihned po nálezu chlapcova těla se do světa rozletělo jeho jméno.

A namísto okamžitého obvinění z jednání, které zapříčinilo smrt tří lidí, je částí medií kupodivu oslavován jako jakýsi hrdina. Emocionální vymývání mozků dosáhlo obludných rozměrů. Utonulý chlapeček byl pečlivě naaranžován fotografem…pro větší efekt. Tak to je opravdu silná káva.

Ono totiž jak kdosi napsal se to dá vysvětlit i jinak. Ty děti se totiž neutopily při úprku před válečnými hrůzami. Utopily se jen a jen díky svému otci. Otci, který z bezpečného a válkou nezasaženého Turecka se rozhodl pro riskantní nelegální plavbu za vidinou německých sociálních dávek!

A jestli pohnou drastické fotky utopeného syrského dítěte Evropou jak se ptá sugestivně titulek? No to by teda fakt měl. Nejlépe tak, že by NATO vlítlo na ten kontinent a spráskalo na hromadu ty co tam vyvolávají tu válku. A co se běženců týče, vysvětluje stav jiný pisatel na příkladu rybníka, do kterého se ke stávajícím rybám mají nasadit další ryby. Jaké druhy tam porybný dá? Stejné, které budou dokonale pasovat k těm, co zde žijí doposud, nebo exotické a potenciálně problematické, které ten rybník jednou můžou zlikvidovat? Emigranti z východní Evropy na západ před rokem 89 do tamního prostředí zapadli okamžitě, kulturní, náboženské a společenské rozdíly byly naprosto minimální. Ta současná vlna je o něčem úplně jiném a myslím, že bychom se jako Evropa měli chovat zodpovědně hlavně vůči nám a našim dětem.

Btw, proč ty emigranty neberou demokratické režimy na blízkém východě? Brání se jejich přílivu zuby nehty. A ještě jeden postřeh. Pravil nějaký záchranář, že moře nikdy nevyplaví mrtvého hlavou k vodě.

A na závěr něco od sira Winstona:

„Jak hrozné je prokletí, které islám klade na své přívržence! Vedle šíleného fanatismu, jenž je pro člověka stejně nebezpečný jako hydrofobie (mělo by znamenat strach z vody) pro psa, je to ona děsivá fatalistická apatie. Výsledky jsou zjevné v mnoha zemích – lehkomyslnost (též rozhazovačnost), lajdácké zemědělství, lenivé obchodní metody a majetková nejistota existují všude, kde následovníci Proroka vládnou nebo žijí.
Pokleslá smyslnost zbavuje život jeho půvabu (grácie, milosti) a jemnosti jakož i důstojnosti a posvátnosti. Fakt že v mohamedánském právu musí každá žena patřit některému muži jako jeho absolutní (neomezený) majetek ať už jako dítě, manželka nebo konkubína, nutně zadržuje konec otrokářství (otroctví), dokud islámská víra nepřestane mít nad lidmi významnou moc.
Jednotliví muslimové mohou mít skvělé vlastnosti, ale vliv toho náboženství ochromuje společenský rozvoj (vývoj) jeho následovníků. Na světě neexistuje mocnější zpátečnická síla. Islám zdaleka nevymírá (neumdlévá), je to víra militantní a prosazuje se (dosl. obrací na víru). Už se rozšířila ve střední Africe a zanechala za sebou na každém kroku neohrožené válečníky. Nebýt ochrany, které křesťanství poskytují silné paže vědy, té vědy, s níž se marně potýkalo, civilizace moderní Evropy by mohla (u)padnout tak, jako padla civilizace antického Říma…“

Sir Winston Churchill The River War, první vydání, díl II, str. 248 – 250, London

Zdroj: Blog autora | Kráceno