Politoložka z Plzně uráží prezidenta Zemana. Takové čarodějnice učí na školách

Kauza Plzeňská politologie je v plném proudu a na členy politologické katedry v Plzni vyplouvají nepěkné věci. Magdaléna Leichtová[1] uveřejnila 15. ledna 2015 na svém twitteru text, který není hoden učitele na vysoké škole.[2]

Miloš Zeman | foto: EUserver.cz

Miloš Zeman | foto: EUserver.cz

Nebezpečí takovýchto výlevů spočívá v tom, že mohou vyvolávat nenávist ke konkrétnímu člověku. V tomto případě k prezidentu republiky Miloši Zemanovi.

píše jako pussy

Magdaléna Leichtová de facto navázala na nechvalně známý čin svého kolegy Přemysla Rosůlka, který si naopak rád hraje s toaletním papírem. Oba se naoko snaží před veřejností tvářit jako humanisté a tak podepsali výzvu proti strachu a lhostejnosti.[3] Ani jeden z těchto pokrytců však neřešil machinace provedené Davidem Šancem[4] a Lindou Piknerovou[5] na škole, kde učí. Na urážení však čas evidentně mají.


Položme si několik otázek. Lze těmto pedagogům věřit objektivní přístup ke studentům s odlišnými názory? Budou podporovat kritické myšlení? Budou podporovat svobodnou diskuzi? Odpověď se vzhledem k výše uvedeným skutečnostem nabízí sama. A v celé nahotě se tak ukazuje styl, kterým je vedena výuka a diskuze na Katedře politologie a mezinárodních vztahů v Plzni (KAP).


Zdroj: disidenti.org