Stydím se za „svou“ opozici

Není to tak dávno, co lidé s červenými kartami (k jejich výrobě a distribuci se nikdy nikdo nepřiznal) volali, že se stydí za svého prezidenta. Měli a mají na to právo. Já zase mám právo stydět se za „svou“ opozici – ODS a TOP 09.

Karel degenerovaný hovňousek Schwarzenberg

Karel degenerovaný hovňousek Schwarzenberg

Demonstranti na Albertově i jinde se styděli za svého prezidenta (o kterém jindy pro změnu prohlašovali, že jejich prezidentem není), protože prý zpochybňoval brutalitu policejního zásahu proti studentům v listopadu 1989 a protože nazval členky ruské punkové skupiny jménem, které se samy daly, ale které má v ruštině dvojsmyslný význam (asi tak jako název české skupiny Z toho ven). Nejnověji je na tapetě za to, že si dovolil jet do Číny a zúčastnit se tam vojenské přehlídky.

Ano, chápu, že to některé lidi irituje a že proti tomu protestují. Mne ovšem mnohem víc irituje, že představitelé pravicové opozice, konkrétně pan místopředseda TOP 09 Kalousek a pan předseda ODS Fiala, hrdě prohlašují, že budou brzdit urychlené přijetí zákona, resp. jeho novely, snižující daně z příjmu rodinám se dvěma a více dětmi.

Česká populační politika je dlouhodobě ve psí, co do prorodinných opatření jme na chvostu zemí EU, a jedině úlevy na daních mohou přispět k tomu, aby o dalším dítěti uvažovali i ti rodiče, kteří své děti řádně vychovávají a kteří také řádně pracují! Rodinné přídavky a porodné jsou totiž až příliš často zneužívány lidmi, kteří nepracují a kteří si z plození a rození dětí udělali živnost.


A pánové a dámy z ODS a TOP 09 se nestydí plivnout této žádoucí, byť nedostatečné iniciativě na podporu porodnosti do tváře. A to v době, kdy Evropská Unie čelí uměle vyvolanému masovému přistěhovalectví z Afriky a Blízkého Východu mimo jiné poukazováním na klesající porodnost a tedy vlastně pomalé vymírání původní evropské populace, kvůli kterému se údajně bez imigrantů do budoucna neobejdeme.

Pevně doufám, že to voliči v příštích volbách výše uvedeným politikům a jejich stranám řádně spočítají – a to i bez registračních pokladen!


Zdroj: Blog autora