Hloupý šašek Andrew Shapiro nemá právo nikoho moralizovat

Velvyslanec Spojených států amerických Andrew Shapiro opět moralizuje náš národ svými nemístními poznámkami a snaží se šířit sluníčkářský populismus. Ačkoli z hlediska ústavy a práv velvyslanců nemá k tomu žádné kompetence.

Andrew Schapiro vyjebanec SS v Praze

Andrew Schapiro vyjebanec SS v Praze

Každý, kdo zná alespoň základy práva ví, že velvyslanec nemá žádné oprávnění zasahovat do chodu dané země. Pan Shapiro si zřejmě myslí opak. Snaží se vmísit do problémů mojí mliované země země a řídit její chod. Velvyslanec by ale měl především dbát na dobré vztahy země, kterou byl vyslán, se zemí, do které byl poslán. A to přesně Andrew Shapiro nedělá. Namísto udržování dobrých vztahů opět moralizuje a kritizuje českou společnost a její postoj k imigrační politice.

Spojené státy americké mají na hranici s Mexikem pětimetrový plot. To je v pořádku, to schvaluji a podporuji. Pak se ale táži, proč Shapiro kritizuje odmítavý postoj České republiky k imigrační invazi. Není žádným překvapením, že 98 % občanů České republiky zcela jednomyslně odmítá imigrační kvóty a ekonomické imigranty tu prostě a jednoduše nechce. Důvodů je hned několik, ty ale nechci popisovat. Chci se ale zeptat, jak si tento člověk může dovolit moralizovat, když vláda USA rozbila spoustu legitimních vlád a tudíž na imigrační krizi nesou největší podíl?


Ten člověk mi připomíná slepici poletující v kukuřici. Také neví, co se děje. Američané mají sami na hranici s Mexikem desetimetrový plot, rozpoutali válku v Sýrii, Lybii, Iráku. Rozbili Kosovo. Jak někdo od nich může moralizovat národ, který byl Západem (včetně USA) v dějinách několikrát zrazen?

Pro Parlamentní listy prohlásil, že imigranti posunou Českou republiku dopředu. Je snad Francie, Řecko či Itálie na předních příčkách? NENÍ! Českou republiku posune dopředu pouze nezkorumpovatelná vláda, která bude hrdě reprezentovat občany. Českou republiku dopředu neposunou lidé, kteří přijedou a chtějí pouze vysávat náš právní systém. Česká republika potřebuje občany, kteří budou mít životní jistoty.

Nikoli pseudorady nějakého velvyslance. Abych to shrnul. Velvyslanec USA Andrew Shapiro neplní svou funkci a namísto toho populisticky a sluníčkářsky moralizuje. Proto jsem pro jeho odvolání.


Zdroj: Blog autora | Kráceno