Slávku Sobotko, okamžitě objednejte 720 km žiletkového plotu

Němci zavřeli hranice s Rakouskem a je otázkou času, kdy je Rakousko zavře s Maďarskem. Denně totiž přes Maďarsko proudí v průměru 8 000 migrantů doRakouska. Je třeba okamžitě jednat, než bude pozdě.

Plešatý Slávek Sobotka se chystá vykouřit mikrofon

Plešatý Slávek Sobotka se chystá vykouřit mikrofon

Maďaři poslali na hranice se Srbskem armádu, vyzbrojenou útočnými puškami kalašnikov. Migrantům je povolen vstup pouze po silnici, kde jsou bez jakékoli bezpečnostní či lékařské kontroly nakládáni a převáženi k hranicím s Rakouskem. Jenže z něj se do Německa nedostanou. Rakousko logicky udělá to, co udělalo Německo – uzavře hranice s Maďarskem. Migranti, kteří uvízli v Rakousku, půjdou do Německa přes Českou republiku, stejně tak ti, co jsou v Maďarsku, které je začne vozit na hranice Slovenska, odkud půjdou přes nás k hranicím Německa. Merkelová pak logicky zavře hranice mezi Německem a ČR. K tomu neodvratně dojde. Pak ale do České republiky přijde denně kolem 10 000 migrantů, kteří se zde „zastaví“.

Jestliže dnes prohlašuje německý vícekancléř, že letos do Německa zamíří ještě 800 000 uprchlíků, pak se ptám, co se stane, pokud Němci zavřou celé hranice. Ten skoro milion migrantů zůstane v Maďarsku, České republice a Polsku. Stačí se podívat na mapu a každý pochopí, že pokud zavřou hranice i Poláci, může v ČR zůstat „viset“ půl milionu migrantů do konce roku. Migrantů, které nebude mít kdo zkontrolovat z bezpečnostního hlediska, nebude kdo by je lékařsky prohlédl. Nebude kde je ubytovat. S ohledem na blížící se zimu se začnou stahovat do center velkých měst a pak na nádraží a do obchodních center. Nebudou mít jídlo, nebudou mít vodu, začne jím být zima. Policie je začne vytlačovat na ulici, ale těžko takovou masu zvládne.

Migranti se tak začnou stejně, jako to předvádějí po celé Evropě, dožadovat svých „práv“. Začnou převracet a zapalovat auta, vybíjet a vypalovat obchody a vypukne násilí vůči většinové společnosti. Pokud si někdo myslí, že to co píšu je nesmysl, tak ať se podívá na mapu a vezme si do ruky kalkulačku. V současné době proudí jen do Maďarska denně v půměru 8 000 migrantů. Ten počet nebude klesat, ale spíše stoupat. Do konce roku zbývá 108 dní. Pokum Maďarsko nezastaví stávající příliv, pak půjde o 860 000 migrantů. Itálie jich očekává ještě 200 000. Jestliže Rakousko zavře hranice s Maďarskem a Slovinskem, půjde těch 200 000 přes Slovinsko, Maďarsko a Slovensko a nakonec dorazí k nám, kde se zastaví. Netvrdím že jich bude celý milion, ale několik set tisíc to jistě bude.

Toto je zcela reálná hrozba, které může ČR v následujících týdnech a měsících čelit. V4 musí začít okamžitě koordinovaně jednat a donutit Brusel s Merkelovou, aby ten příliv zastavili na místě, odkud vychází. Bez dohody s arabskými státy a bez vojenské intervence v Sýrii to zřejmě nepůjde. Merkelová by měla okamžitě ukončit sankce vůči Rusku a začít s ním jednat o společném postupu řešení toho, co se děje zejména v Sýrii. Do začátku letošního června dorazilo na lodích k evropskému kontinentu více než 100 000 uprchlíků, 54 000 k italským břehům, 48 000 k řeckým břehům, 920 do Španělska a 91 k Maltě. A odkud přicházejí? Syřané (8800), dále Eritrejci (3300) a Somálci (2900). Další potom přichází ze subsaharské Afriky. Od června ale denní příliv dramaticky narostl.

Podle nových propočtů německého ekonomického institutu Ifo stojí jeden migrant stát o 1800 eur ročně (asi 50 tisíc Kč) více, než kolik činí jeho přínos. To je ale dlouhodobý průměr, který počítá s migranty, kteří se zapojili a pracují. A ti, co sedí s nataženou rukou a dovolávají se „svých práv“?. Náklady na ně jsou 28 000 Kč měsíčně. Tedy jeden migrant nás ročně stojí 336 000,- Kč. Tisícovka tedy 336 mil. a dest tisíc migrantů stojí 3,36 mld. ročně. Reálně hrozí to, že jich letos může v ČR „dočasně“ zůstat přes 100 000. Kde na to vezmeme peníze, zaměstnance, jak zabráníme násilí a neznámým nemocem? Saúdská Arábie uprchlíky odmítla přijmout a místo toho nabídla postavit v Německu 200 mešit. Problém si tedy musí Evropa vyřešit sama.


Podle zpravodajských služeb již do Evropy s migranty proniklo 4 000 bojovníků ISIS, mezi migranty je odhadováno 15 % radikálních muslimů. Jsme připraveni? Naše hranice s Rakouskem měří 466,3 km, se Slonenskem 251,8 km. Pokud Slováci nezastaví migranty na hranicích s Maďarskem, budeme potřebovat 720 km žiletkového plotu. Vláda v čele se Sobotkou by měla okamžitě objednat jeho výrobu a dodání včetně montáže. Zítra totiž může být pozdě. Ono začíná být pozdě již dnes.


Zdroj.