Evropa zešílela, když vítá a oslavuje teroristy a vrahy

Ti, kdo stávající kolonizaci Evropy organizují, prezentují teroristy jako zubožené uprchlíky. Evropa pod diktátem Merkelové a masírkou medií nevítá uprchlíky před válkou, ale ekonomické migranty, teroristy a vrahy.

Islámská poprava: Uříznutí hlavy nevěřícímu

Islámská poprava: Uříznutí hlavy nevěřícímu

Podívejme se blíže na ty, které Svět oslavuje. Na ty, jejichž zfalšované příběhy sluníčkáři zneužívají k mediální masírce. Podívejme se na teroristy a vrahy.

Laít al Sáleh – terorista Free Syrian Army, který vyměnil kalašnikov za tričko s nápisem Thank you:

Vládní agentura Hate free, řízená ministrem Dienstbierem prohlásila, že Laít al Sáleh je bojovníkem za demokracii a není členem tzv. Islámského státu. Zcela ignoruje jeho fotografie v plné polní s kalašnikovem i to, že jde o bojovníka Free Syrian Army, bojující proti syrské armádě a policii. Human Rights Watch, financovaná OSN, viní Free Syrian Army z páchání únosů, nezákonných poprav a mučení. FSA přiznává, že popravuje zajaté syrské vojáky. Dintsbier vrahy FSA vítá…..

 

Abdullah Kurdi – pašerák lidí a viník utonutí (nejen) vlastních dětí:

Neštítí se zneužít mrtvolky utonulého syrského chlapce, jehož otec byl členem pašerácké skupiny, nedal svým dětem a ženě záchrannou vestu a loď kormidloval sám. Přitom lhal, že loď řídil pašerák, který v panice skočil do moře. Navíc, tento „otec“ byl součástí skupiny, která od Zainab Abbasové, jejíž dvě děti cestou rovněž utonuly, převzala 10.000 USD za cestu do Řecka. Neprchal před válkou, ale utíkal za lepším z Turecka, kde žil od roku 2012. Zřejmě proto, že se právem obával trestního postihu za smrt dětí a postihu za pašeráctví lidí, „utekl“ znovu – zpět do té válkou zmítané Sýrie, aby unikl spravedlnosti.

Doplněno 23.9.2015 v 1,08 hod. – zdroj. Amand Absolon.

Hrůzná je manipulace s mrtvým tělem utonulého chlapečka tak, aby bylo možno pořídit co nejdojemnější fotografie. Tělíčko uvízlo mezi skalami a tak bylo přeneseno na prostornou pláž:

Následně bylo tělo utonulého chlapečka otočeno o devadesát stupňů pro lepší záběr a byly mu učesány vlasy. Jde o zrůdný hyenismus, kterým mediální hyeny zmanipulovaly veřejné mínění.

 

Usama al Abdel Mohsen – trenér, dříve terorista a spolupachatel zavraždění padesáti Kurdů:

Video, jak fotbalový trenér Usama al-Abdel Mohsen ze Sýrie, padá s dítětem v náručí na zem po údajném podkopnutí nohy kameramankou, obletělo celý svět. Na kameramanku Petru László pořádají media štvanici. Jenže to video, které tu štvanici rozpoutalo, je sestřihané. Neukazuje, co událostem předcházelo. Neukazuje, že se Syřan vytrhl policistovi, ztratil rovnováhu, zakopl a začal padat ještě před tím, než se dostal na úroveň kameramanky, které se v tu chvíli při stáčení těla rozkročila. Sestřihané video ukazuje kopnutí kameramanky do nohy dítěte. Třetí kamera ukazuje i ve zpomaleném záběru, že se kameramanka nijak Syřana nedotkla.

Také na této fotografii je vidět, že Usama al-Abdel Mohsen již padal, když se dostal na úroveň kameramanky. Na snímku je zachycen i druhý kameraman, jehož záběry dokládají, že se Petra László Usamy nedotkla, naopak mu uhýbala a byla od něj tak daleko, že na něj nohou nemohla dosáhnout. Jenže sluiníčkáři to popírají a teroristu vítají.

„Trenéra“ Usamu al-Abdel Mohsena pak nadšeně vítala Evropa, vítal jej slavný Real Madrid a slavný Christianu Ronaldo. Jenže vítali teroristu a vraha. Kurdská skupina PYD zveřejnila ve svých oficiálních médiích fakt, že Abdul Mohsen bojoval po boku Nusra na frontě před svým odjezdem ze Sýrie na jaře 2015 a podílel se na násilném potlačení kurdských nepokojů ve městě Qamishlo v roce 2004 po fotbalovém zápase, kdy bylo více než 50 Kurdů zabito syrskými bezpečnostními silami. Stačí se podívat na faceprofil Abdula Mohsena, kde se hlásí k členům fronty Nusra, a sám dodává, že bojoval proti Kurdům v oblastech  Amudeh, Serekaniye a Afrin. (zdroj: http://rudaw.net/english/middleeast/syria/20092015).

PYD a syrští křesťané předali španělské vládě materiály o Abdel Mohsenovi a jeho účasti na masakru Kurdů v roce 2004 a jeho členství v al-Nusra a požadují jeho zatčení. Co na to Real Madrid a Ronaldo řeknou? Podlehne Španělsko mediální masírce, nebo vraha vydá? (zdroj: http://ekurd.net/man-tripped-by-hungarian-camerawoman-2015-09-21).

Evropa přistupuje k migrantům stejně šíleně a sebevražedně, jako na tomto nahraném videu:

 

Ti, které přivítáme, dáme jim peníze, vodu, jídlo a ubytování pak brutálně znásilňují naše ženy a děti:

 


A na půdě Evropy vztyčují při demonstracích vlajky takzvaného Islámského státu:

Do Evropy se řítí organizovaná kolonizační vlna ekonomických migrantů a teroristů, vyvolaná Angelou Merkelovou. Němci sami kancléřku opakovaně vypískali. Evropa jí však tleská, namísto aby ji pohnala k odpovědnosti. Media falšují fakta, sestřihávají videa, aranžují utonulé chlapce na pláži a organizují štvanici na kameramanku. Naše vládní organizace řízená Dientsbierem vydává teroristu za bojovníka za svobodu. Madrid oslavuje vraha padesáti Kurdů. Pláčeme nad utonulým chlapcem, za jehož smrt nese vinu jeho otec, obchodník s lidmi. Přitom ti, co ve svých zemích zmítaných válkou skutečně trpí v nich umírají, protože nemají tisíce dolarů pro obchodníky s lidmi.

Namísto, abychom Evropu v pudu sebezáchovy začali bránit, vítáme a oslavujeme teroristy a vrahy.


Zdroj.