ODS vylézá jako krysa z díry. Nechte jí v klidu pojít a podpořte petici Václava Klause

Česká vláda podle očekávání splnila příkazy z byrokratů Bruselu a plánuje zaplevelit naši zemi davy převážně islámských imigrantů. To vše se dělo za tichého souhlasu tzv. „parlamentní opozice“.

ODS DEATH

Mediální pravdoláskařský mainstream okamžitě zahájil vysvětlovací mediální masáž. Prý to bylo jediné možné řešení, prý se nemáme čeho bát, či musíme být údajně solidární a podobně. Dá se dokonce očekávat, že media rychle vytáhnou nějakou pseudo kauzu (třeba o korupci), aby odvedla hněv rozzlobené české veřejnosti. Ta totiž kromě několika protičeských kolaborantů z „neziskovek, divadel, redakcí“ a velkého businessu podobné sociální experimenty rozhořčeně odmítá.

Vedle toho může vidět první krysy vylézající z děr, které se chtějí přiživit. Vedle obligátních trapných peticí „umělců a filosofů“ (Halík, Gál a další známe firmy) se rozhodla na situaci přiživit i pravdoláskařská ODS. Peticí „ne kvotám“. Je velmi s podivem, že ODS začala bojovat proti imigrantským kvotám až teď, kdy byly schváleny. Předtím s příchodem muslimů de facto souhlasila. Což dlouhodobě odpovídá její otevřeně multikulturní a politicky korektní politice. (otevřená podpora multikulti a homo hnutí) Tento festival trapnosti vypustily do světa současné špičky ODS. Předseda Fiala, vůdce strany s charismatem poštovního úředníka, který se bojí požádat šéfa o zvýšení mzdy. Dále pak hlavní multikulturalista v ODS J. Zahradil. (to je ten, co se ještě pár týdnů před útokem na redakci časopisu Charlie Hebdo rozplýval z toho, že šefem jeho frakce v EP je muslim a jak ho volil a jak jsou ti muslimové vlastně super.!) Jako u každé hlouposti made in ODS přirozeně nemohla chybět „denní husa“ M. Němcová. Jejíž politický projev začíná připomínat funkcionářky ze socialistického Svazu žen.. Je až s podivem, že nepřizvali J. Kuberu, primátora z Teplic, který tam pomohl vytvořit a etablovat první muslimskou enklávu v CR.


Celé by to připomíná provinční divadlo podivných grantových umělců. Havlisté ovládající zemi tuší, že voliči budou velmi rozzlobeni na stávající vládní strany: ANO, CSSD, KDU. Ono ostatně, když vám za sousedy nastěhují davy agresivních muslimů a černochů, tak končí sranda. Proto se rozhodli udělat z ODS „opozici“, která by je měla nahradit. Z toho vidíme náhlý zájem o politiky ODS v mediálním mainstreamu. (ještě před půl rokem je politici ODS vůbec nezajímali), který má onu „opozici“ vytvořit. Odpovídají tomu i podivné průzkumy veřejného mínění, které náhle ODS přisuzují 10 procent podpory, ačkoliv měla dlouhodobě kolem 6 procent. Opomenout nesmíme zděšení z nástupu nových antisystémových stran. Ať se již jedná o T. Okamuru, ale především o Blok proti Islámu Martina Konvičky. Tyto subjekty by totiž volbami mohly pěkně zamíchat a ODS by mohla jako parlamentní strana definitivně skončit. V neposlední řadě, pak Babiš de facto odsunem registračních pokladen do příštího volebního období vzal ODS jediné téma, které měla.

Věrohodnost celé kampaně ODS je asi taková, jako kdyby z bývalého předáka ODS Jiřího Pospíšila udělala ODS odborníka na rozvoj rodinné politiky (je homosexuál), či z havlistického vykuka A. Vondry odborníka na šetření prostředků státu.(kauza Promopro ještě snad v zapomnění neupadla.).

Přitom se nabízela ODS možnost podpořit petici bývalého zakladatele ODS V. Klause. Ta je navíc na rozdíl od petice ODS řádově mnohonásobně úspěšnější a hlavně skutečně seriozně míněná.


Zdroj: ePortal.cz