Homosexualita do mateřských škol. Rodičové, souhlasíte?

Děti je třeba správně vychovávat a tedy od samého začátku připravovat na často tvrdou realitu života. A tak se „modernizují“ i pohádky pro děti, aby je připravily na život.

Nic nového pod sluncem. Na to přišel už komunistický režim a tak v padesátých letech minulého století například nechal natočit komunistické pohádky Císařův pekař a Pekařův císař, Sůl nad zlato, Pyšná princezna, Byl jednou jeden král, Obušku z pytle ven a další. „když všichni všechněm všechno dáme, tak budem všichni všechno mít dohromady“. Výchova dětí pak pokračovala jejich účastí v prvomájových průvodech, kdy s davem protestovaly proti americkému imperialismu. A pak třeba protestoval pracující lid proti disentu, který svými protesty narušoval dělnictvu jeho poctivé budování socialismu. Tomu všemu ještě předcházely hromadné rezoluce škol, žádající trest smrti pro Miladu Horákovou. Inu, není nad výchovu.

Pohádky se dnes modernizují a tak se v nich objevují mobily, počítače, auta a další vymoženosti naší doby. Netrpělivě očekávám pohádku, ve které třeba cestáři uplácejí královské rádce, aby mohli štěrkovat cesty, nebo kde se bude královská garda převlékat za lapky a přepadat počestné kupce. A co pohádka o králi, který s radostí a za jásotu poddaných daruje část královského zlatého pokladu sousednímu chudému království, které svůj poklad prohýřilo a jeho lid hyne hlady? Proč ne, vždyť je to normální a děti je třeba připravit.

A co homosexualita? Homosexuálové mají stejná práva jako heterosexuálové. Volit, být v armádě, darovat krev, dědit, uzavírat sňatky, adoptovat děti. Naprosto souhlasím, i když s tou adopcí a výchovou dítěte si nejsem jist, zda se v dospělosti nějak projeví absence matky – ženy, ale nejsem odborník. Homosexuální orientace je výsledkem genetických a environmentálních faktorů a vůlí neovlivnitelná. Je tedy prý nutno s tímto faktem naše děti seznámit už od jejich útlého věku. A tak i tady se jde s dobou. V Nizozemsku vyšla pohádka Princ a princ o tom, jak chtěli prince oženit a tak mu předváděli princezny tak dlouho, až se zamiloval do bratra jedné z nich. Pohádka se dočkala českého překladu prý proto, že jeho autorka chce posunout osvětu z hodin biologie na druhém stupni do mateřských škol, neboť je určena pro tří až čtyřleté děti.

Tak zbývá už jen ze státního rozpočtu zaplatit její tisk a rozdat ji mateřským školám jako součást povinné výuky. Vždyť homosexuálové mají stejná práva jako heterosexuálové. A na to, že je normální, když se cicmají kluci s klukama je nutno naše děti připravit už od útlého věku. No a pak ve druhém stupni škol v rámci IT výuky by byla třeba dobrá alespoň jedna hodina, při které by se žactvo zapojilo do chatování v místnosti „Kluci na kluky“ a páni učitelé pak žactvu vysvětlovali třeba správný význam věty: „ Nabušená buzna 25/184/18/5 Praha, aktivní orál a pasivní anál za 500, přijedu“. A pan učitel by si mohl vzít tematický kostýmek jako na fotce v perexu. Není přece nic důležitějšího, než naše děti připravit na vše, co je normální a přirozené a co je v životě čeká.

Na vánoční besídce by pak mohlo být divadelní představení pohádky pro naše malé caparty, kdy by dva tatínkové z řad rodičů ochotnicky a ochotně zahráli dva vášnivě se milující a líbající se prince. Nadšených dobrovolníků z řad tatínků se jistě najde dost a naši caparti jim nadšeně zatleskají. Jste pro, tatínkové a maminky?

Zdroj.