Ovčane, můžeš souhlasit anebo mlčet! Máš přeci na výběr

Ano, jsme zvyklí dávat palec nahoru. Současná multikulturní společnost nás nabádá pohlížet na svět pozitivně. To je sice moc príma, ale má to i svá úskalí. Že se jedná o malicherný problém?

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek

Běda někomu, když vidí něco negativně, nebo má prostě jen opačný názor a ještě se hlasitě projeví. Multi-kulti trend se prostě zcela obejde bez informací, že se komukoli cokoli nelíbí. Prostě a jednoduše musíte jen souhlasit anebo mlčet! Že tomu nevěříte? Uvedu Vám hned několik příkladů z našeho každodenního běžného života.


Příklad 1.
FaceBook
Je zde jen tlačítko s ikonkou „palec nahoru“.

Příklad 2.
Česká televize
Zpravodajství jen z jednoho úhlu.


Ano, jsme například denně a neustále dokola přesvědčováni, jak máme býti milosrdní s přicházejícími migranty, kteří k nám údajně přicházejí ze zemí zbídačených válkou, většinou prý ze Sýrie, většinou děti a ženy, a pokud nám v televizních záběrech již ukáží muže, tak se prý jedná o inženýry a lékaře. Jak nás přicházejí multikulturně obohatit.

Když se však podíváme na problém trochu více zblízka, tak na neveřejnoprávních médiích zjistíte přesný opak. Dozvíte se, že denně překračují hranice Shengenu desetitisíce nelegálních ekonomických imigrantů. Pak se vzápětí dozvíte, že jen cca každý dvacátý je z válkou sužované Sýrie, dalších pak cca 5 až 10 procent si syrský pas zakoupilo na černém trhu za 1.000 Euro. A ti ostatní, že utíkají ze zemí, kde se neválčí a přesto utíkají, anebo ze zemí, kde se válčí již léta, ale najednou si uvědomili, že jim válka vadí. Takže namísto rozhodnutí bojovat a bránit svou vlast, se vydají přes moře a přes celou Evropu do údajného vysněného ráje, který v současnosti „shodou náhod“ nese jméno Německo, kam je srdceryvně zve všemi dostupnými prostředky madam Merkel. Tito imigranti jsou agresivní a dokonce si dovolí vyhlásit hladovku s požadavkem, že kromě bezplatných výhod v podobě jídla a pití, ubytování, ošacení, pomoci psychologa, chtějí měsíční kapesné ve výši 2.000 Euro namísto nabízených „pouhých“ 670 Euro měsíčně.

Příkladů by bylo jistě více. Věřím, že většina čtenářů mého blogu již všechny tyto skutečnosti ví, a nemusím se zde rozepisovat v dalších příkladech. Uvědomme si však důsledky takového možného ovlivňování nás samých.

Na prvním příkladu mnou výše uvedeném je důsledek ihned čitelný

Dítě, které vstupuje do sociálního mediálního prostředí FaceBooku, je okamžitě konfrontováno s tímto systémem budování podvědomí. Buďto se ti to líbí, anebo si listuj a procházej příspěvky dál. Jistě na nějaký, který se Ti bude líbit, narazíš dříve či později. Jaký je však důsledek, všichni moudří již domýšlejí. Návštěvníci FB jsou již od prvního usednutí k počítači až do svého odchodu od něj při svém brouzdání na FB manipulovaní do situace, která se jim postupně stává přirozeným vnímáním světa. A to sice, když se Vám něco líbí, dejte palec nahoru a když se Vám to nelíbí, přejděte to dál…

Důsledky jsou pak alarmující

Lidé sedí raději doma u svých televizorů. Když se jim zvolený kanál nelíbí, protože zrovna nevysílají žádný jejich hlavu vymývající oblíbený seriál, tak klikají dálkovými ovladači dál, až něco, co jim ten čas sebere a hlavu dále vypláchne, naleznou.

A to vše i na úkor toho, aby šli například ven, běhat, jezdit na kole, či si vyhlédli nějakou serióznější literaturu. V tom lepším případě jedou na chalupu a tam týrají svá těla, jak jinak, opět prací…

Jistě jich je mnoho, kterým se toho hodně nelíbí. Ale jsou již zvyklí pouze nedat palec nahoru a starat se dál o sebe, dle mého jen o své, v podstatě nicotné životy.

Takže aby namísto opuštění alespoň na chvíli svých stereotypů, ať již v podobě sledování TV, či jiných zástupných činností, byť návštěvy chalupy, když již mají ty 3 své volné dny, vykročili na demonstraci…

A to demonstraci jakkoli kritizující, kritizující například chování naší vlády, která za naše peníze, za peníze poplatníků daní, tedy nás všech občanů, kteří se celý týden dřeme a odvádíme do systému daně, koná v rozporu s naším přesvědčením. Tak abychom vykročili do ulic a pořádně nahlas to těm nahoře sdělili prostřednictvím alespoň své mohutné početné účasti. Tak raději budeme opět sedět u té své telky a očekávat to naše manipulativní zpravodajství. A když přijde na řadu okomentování demonstrace, tak nám buďto uteče, neb jsme si šli právě pro pivo, anebo bylo to zpravodajství tak krátké, že jej ani nezaregistrujeme. A když náhodou ano, tak nám vlastně oznámí to, co jsme již dávno věděli. Dají nám za pravdu, že jsme se nikam neobtěžovali, protože tam bylo přesně dle našich odhadů tak málo lidí, že to vlastně stejně nemá cenu…

Nyní budu trochu krutý. Chci Vás vyburcovat

Když naváži na výše již zmíněnou úvahu, že se budete starat dál o své v podstatě nicotné životy, tak stejně jen do chvíle, kdy Vám je někdo jiný vezme. A nebo si vezme život někoho z Vašich blízkých. Že chci strašit? Ale vůbec ne! Opak je pravdou. Ale jak jinak Vám lide český, televizní a gaučoví fanatici, či v nejlepším případě chalupáři a houbaři sdělit, že když nyní nezabereme a nespojíme se a nevyjdeme společně do ulic, že žádnou změnu k dobrému očekávat nemůžeme.

A skutečně, ten špatný směr, který si zatím mnoho z Vás nechce připustit, ten můžete zaznamenat, až bude pozdě. Až naši nově příchozí současní imigranti s volebním právem Vás v nejlepším případě u voleb přečíslí, Vy nebudete míti právo již na nic. Nebo Vám znásilní ženu, dceru a nové právo Šária bude již v tuto dobu zcela legitimním a Vy nic nezmůžete.


Zdroj.