Náhlý konec protiruské hysterie, že se až sám Putin diví

loading...

Ono na tom nic zas až tak divného není. Každé šílenství musí skončit a tak také to největší šílenství v dějinách lidstva, to nacistické. A zásluhu na tom měli všichni spojenci a jen pomatení čeští a polští agitátoři tvrdí opak.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek

Žádná politická eskamotéřina na světě nemůže zastřít ten základní fakt, že hlavní tíhu války nesl SSSR, tedy Rusko a jeho provincie, Bělorusko, Ukrajina a další. Jejich ztráty byly největší, ale to neumenšuje úsilí USA, Velké Británie a dalších spojenců.

Startovní výstřel protiruské či možná lépe protiputinovské ofenzivy padl, tedy alespoň pro mě, s kauzou „neklidných pičinek“ tedy Pussy Riot. Absolutní banalita nafouknutá ad absurdum. Několik výtržnic s minulostí veřejného skupinového sexu znesvětilo krám.

Ale jako střelivo na prezidenta Putina se tato kauza hodila skvěle a jen opravdu hloupého člověka by nenapadlo, co za tím je. A následně i Olympijské hry v Soči daly tušit, kudy jde protiruská propaganda. „Všechno špatně“ bylo mottem televizního zpravodajství.

A připraveno bylo „vrcholné číslo“, Ukrajina v NATO, US NAVY na Krymu a Putin v prdeli. Už jsem to napsal vícekrát a napíšu to znova. Jakákoli americká vlajka, vlající nad Krymem, by znamenala Putinův politický konec.

loading...

Jenže vše se vyvíjelo trochu jinak. Zapůjčený Krym natrvalo ztracen. Východní ukrajinské provincie ve vzpouře, kterou je těžké potlačit a v „kontinentální Ukrajině“ onen pověstný bordel jak v tanku.

Nejtěžší problém, který dnes USA řeší je, komu vládu na Ukrajině předat. Vždyť už ta současná si s personálním obsazením ministerských postů nevěděla rady, ve vládě je několik cizinců a gubernátorem Oděsy je gruzínskou prokuraturou hledaný žrout kravat Saakašvili.


Ukrajina je nešťastná země a z hoven ji budeme tahat my, jen my a nikdo jiný než my. Tedy naše skvělá EU tam bude muset neustále lít peníze. Protože zhroucenou velkou zem na svých hranicích vůbec potřebovat nemůže.

Takže to asi bude jako v té dětské říkánce, vařila myšička kašičku. Na Ukrajinu dala, na uprchlíky dala, na Řecko dala a možná se ještě něco dalšího najde, na co dát penízky. A místo velkého rozvoje budeme zalepovat jednu díru druhou.

A Rusko se zvesela vysměje našim naivním sankcím, které, na povel USA, stejně brzo skončí. A žádnou válku v Sýrii Rusko nezačne, jen tam pošle dostatek vojáků, aby Bašíru Assádovi zajistil jeho proruskou vládu nad zemí.

A jestli se Rusku podaří potlačit Islámský stát, tak mu ještě všichni moc pěkně poděkujeme.


Zdroj: Blog autora

loading...
loading...