Jelita pražské kavárny jako absolutní odpad. Pražská kavárna šílí, že tohle Zeman opravdu přehnal, ale on jen ukázal co jsou zač

Taky cítíte tu naštvanost na našeho prezidenta Miloše Zemana? Tohle už fakt přehnal ten „rusofil” jeden. A nevyseká ho z toho ani Ovčáček.

Miloš Zeman | Foto: Hans Štembera | www.parlamentnilisty.cz

Miloš Zeman | Foto: Hans Štembera | www.parlamentnilisty.cz

Když jsem dnes ráno otevřel zpravodajský server iDNES, normálně jsem nevěřil vlastním očím. Článek mne informoval o neuvěřitelně podlézavém chování našeho prezidenta vůči Rusku.

Jen si to představte. Zaletí si, samozřejmě, že za naše peníze, do New Yorku na výlet a aby toho nebylo málo, ještě si to naplánuje úmyslně na své narozeniny. Fakt si myslel, že v tom nikdo nenajde zřetelný úmysl jak spojit příjemné s užitečným?

Jo.. Kdyby byl býval zašel do McDonaldu a uspořádal tam mezi burgrama oslavu a nechal si zazpívat od klauna s americkýma gatěma a modrou parukou, nikdo by neřekl ani popel a možná, že by byl i pochválen nejen od pražské kavárny za příkladnou a důstojnou reprezentaci nás demokraticky smýšlejících lidiček. Ale znáte Zemana, Jakoby to snad dělal schválně.

Nejen že se vyhnul, a to určitě úmyslně, americké tradiční pochoutce, ale představte si, že si nechal uspořádat oslavu v ruské restauraci. Kolaborant jeden.

A ani to by ještě nebylo tak strašně moc rusofilní, kdyby si byl býval nenechal zahrát na garmošku a pogratulovat od personálu. To už bylo hodně za čarou. A představte si, že se u toho ještě usmíval a dokonce z toho měl radost. Fakt nechápu, jak se někdo může na oslavě svých narozenin dobře bavit.

Prezident Zeman nám ukazuje opět skutečné dno…

Dno ano, ale ne jeho. Naprosto perfektně na jeho oslavě vidíme, že novinařina se stala žumpou. Bulvárem. Snahou za každou cenu šokovat. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Však víte…

A tak zatímco na jiném zpravodajském serveru můžeme shlédnout videa, kde zástupci našich rádoby umělců vulgárně prezidenta Zemana napadají prý vtipnými texty, a nikoho to nepohorší, protože to je namířeno proti našemu prezidentovi, jak vidno, i obyčejná oslava narozenin člověka, který hájí alespoň slovně naši vlast a snaží se nás ochránit před invazí migrantů, pobouří pražské intelektuály natolik, že musí hloupě popsat prezidentovu soukromou oslavu narozenin.

Kdysi jsem měl Petra Čtvrtníčka docela rád. Ale to jak se nyní pouští ve svých scénkách do pana prezidenta a beztrestně o něm zpívá, že je „hnůj a učiněná špína” ho v mých očích jako herce a baviče zařadilo na samé dno žumpy.

Kdyby měl alespoň koule a dokázal to přijít zazpívat prezidentovi do očí. Nevím, ale v souvislosti s jeho zábavnou scénkou mi připadají performeři ze Ztohoven jako národní umělci.

Vše nejlepší pane prezidente

A tak závěrem snad zbývá dodat alespoň dodatečně přání panu prezidentovi k jeho narozeninám:

Hodně zdraví a štěstí, ještě dlouhá léta spokojeného života a poděkování za Vaši práci pro nás Čechy. Bohužel ne každý je schopen ihned rozlišit snahu o ochranu deseti milionů lidí, před řiťolezectvím do americké zadnice, které by si naši intelektuálové tak moc od českého prezidenta přáli.

A tak pane prezidente na zdraví a díky.


Zdroj.