Jak v ČR zaplnit náměstí: Proč v Katovicích přišlo na demonstraci proti režimu 30 000 lidí a v Praze jen necelých 3000?

Jak proces řízené islamizace a následné depopulace Evropy dosáhl dalšího mezníku tj. schváleným „imigrantských kvót“, zasáhla střední Evropu vlna protirežimních demonstracích. V Praze proběhly v pondělí hned 2 akce.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek


Jedna na Hradčanském náměstí s účastí asi 2000 osob (včetně početné motorkářské skupiny) a druhá na Jungmannově náměstí o zhruba 700 lidech.

Vedle toho vidíme skutečně masové protivládní demonstrace v Polsku. Varšava, Bydgoszsz, Lodz, ale třeba i Katovice hlásí desítky tisíc demonstrantů.

Musíme si přirozeně položit otázku, proč to tak je. Stejně jako, co musí vůdci českého protirežimního hnutí udělat, aby do ulic dostali desítky tisíc Čechů a pokusili se na poslední chvíli ubránit naši zemi a její nezávislost.

Proč jsou v Polsku demonstrace tak masové?

1) Je tam tradice lidového odporu proto tyranské vládě, která se táhne již do začátku 50. let minulého století.

2) Tamější protirežimní opozice má sílu i v parlamentu, podporuje jí katolická církev a má nesrovnatelně větší prostředky a mimo jiné má k dispozici třeba rozhlasovou stanici s vysokým počtem posluchačů. Porovnejte to s CR. Tzv, „opozice“ v politice je zcela kolaborantsky probruselská (zvláště ODS, TOP 09). Media ovládají probruselské podnikatelské skupiny, žijící hlavně z dotací a obchodů se státem. (Bakala, Babiš, JaT, Penta..)

3) Polská imigrantské lobby je provlastenecká – ta by jistě neprováděla protičeskou agitaci, kterou v zahraničí provádí část české kolaborantské emigrace.

4) Historie vzniku polského státu – Poláci si svoji současnou zemi museli tvrdě vybojovat, nám spadla v roce 1918 de facto do klína rozhodnutím tehdejších mocností.

5) Polská opozice se snaží oslovit všechny protirežimní Poláky. Nehraje si na „morálně nadřazené nadlidi“, kteří pohrdají „neonacistickým ksindlem“..(tedy obyčejnými Poláky) Díky tomu mají masovou účast třeba fotbalových fandů a jsou to právě oni, kdo díky halasným pokřikům a skandování dokážou vytvořit tu atmosféru, kdy se lidem ježí chlupy na rukách. Vždyť nedávný pochod fanoušků Sparty s protimuslimskými transparenty na derby se Slávii byl mnohem větší než akce Svobodných na Jungmannově náměstí.

6) Lidé v CR se opět bojí postihů za protirežimní názor.


Co by tedy měla česká opozice dělat lépe, či jinak. Moje rada se obrací především na Blok proti islámu a lidi kolem T. Okamury. (Protože Petr Mach se díky bruselskému platu prorežimní karikaturou.)

1) Snažte se dělat akce společně – Hradčany ukazují, že to jde.. Sólovat můžete až v rámci volební kampaně a volby budou až za 2 roky.

2) Zlepšete informovanost neinternetové veřejnosti. Je potřeba vyrazit do ulic, vylepovat plakáty, dávat je lidem před fabrikami, nemocnicemi, fotbalovými stadiony. Vylepit plakáty na malých městech a vesnicích.

3) Odhoďte intelektuálskou nadřazenost, nafoukanost a pýchu! Skončete s těmi trapnými řečmi, že na demonstracích nechcete „neonacisty, xenofoby a rasisty“! To je přece vymyšlená pohádka havlistů, aby udrželi rozdělenou a rozhádanou českou společnost! (Vždyť slovo český neonacista je oxymóron ze své podstaty..) Prostě zvěte všechny vlastenecké Čechy! A jestli přijdou fotbalový fanoušci s vyholenou hlavou? No a co. Je to i jejich země a oni mají právo jí bránit!

4) Přestaňte intelektuálně blbnout! Oprostěte se od zbytečných „keců“ o zapojení problematických menšin jako jsou Vietnamci a Cikáni. Většina běžných Čechů s nimi má špatné zkušenosti a jen vám to odrazuje příznivce. Navíc mladí Vietnamci a cikánská „inteligence“ se plně a celkem nechutně zapojili do proimigrantských kampaní.

5) Pokuste se aktivně zapojit hlavně bývalého presidenta Klause. Teď dokáže přitáhnout lidi a mecenáše a vše půjde mnohem rychleji. Jistě k němu lze mít řadu výhrad, ale jeho pozitiva převažují.

6) Zahajte fundrising a nebojte se personálních změn. Vyzvěte příznivce k podpoře, každá i mala pomoc bude dobrá a lidé budou mít pocit, že pomáhají dobré věci.Budete muset nahlédnout, že někteří lidé prostě na své úkoly nemají a potřebují nahradit.

7) Nebojte se konfrontace s režimem – nalijme si čistého vína, jen volby již ke změně nepovedou. Bude nezbytná i jistá míra občanské neposlušnosti a odporu. Jak velká, to se ještě ukáže, ale dojde na ni. To mi věřte.

8) Buďte trpěliví a vytrvalí – nenechte se odradit


Zdroj.