Je Obama Usama? Nepokrytě straní muslimům a podle něj Spojené státy už nejsou křesťanské

Američané vyzbrojují islámské teroristy v Sýrii a cvičí je v boji proti legální vládě očního lékaře Bašára Assada, ale když Rusko poslalo Assadovi zbraně na obranu země, Američanům se to nelíbí.

Is President Obama really Osama Bin Ladin?

Američané vyzbrojují islámské teroristy v Sýrii a cvičí je v boji proti legální vládě očního lékaře Bašára Assada, ale když Rusko poslalo Assadovi zbraně na obranu země, Američanům se to nelíbí. Američtí levicoví demokraté jsou nepoučitelní. Spolupracovali s islámskými zabijáky při svržení vlády v Libyi a o totéž se snaží i v Sýrii. Spolupracovali s teroristy z Muslimského bratrstva (MB) v Egyptě, rozpoutali kampaň k odstranění prezidenta Mubaraka a radovali se z dočasného vítězství MB. V Iráku se naivně domnívali, že tamní sunnité budou bojovat proti bestiálním vrahům z Islámského státu (IS). Jeden omyl za druhým. Jak je to možné? Je to neschopnost, nebo záměr?

Otec i otčim Baracka Husajna Obama byli muslimové a oba chodili do islámských škol. Po otci je tedy americký prezident muslim. Obamova nejbližší poradkyně je muslimka a má na něho velký vliv. Celý svět obletělo video z Obamovy návštěvy Saúdské Arábie, jak se Obama hluboce poklonil „strážci“ Mekky a Mediny. Následovaly Obamovy proslovy, že „Amerika není ve válce s islámem“, že „Amerika už není křesťanská země“ a začal všestranně podporovat růst islámu v Americe. Madeleine Albrigtová, která podporou kosovských teroristů vydělala miliony dolarů, označila Obamu „za největší požehnání pro svět.“ Zapomněla dodat, že pro ten svět islámu! A šest nejvlivnějších islámských organizací ve Spojených státech to Obamovi a Demokratické straně vrací finančními příspěvky.

V posledních letech poskytly některé státní školy muslimským studentům zdarma obědy podle islámských norem za peníze daňových poplatníků. Halal potraviny zakoupené z veřejných prostředků jsou dražší, než běžné potraviny. Takové výsady se nemuslimským studentům samozřejmě nedostalo. Od školního roku 2014/2015 dostávají studenti tři obědy zdarma v případě, jestliže počet studentů z nízkopříjmových rodin přesáhl 40%. Ve všech 28 státních školách v Dearbornu (Michigan) dostávají muslimští studenti halal obědy 5x týdně. Vypadá to, že v Dearbornu, stejně jako v San Diegu (Kalifornie), se rozhodli podporovat islám státními financemi jako oficiální náboženství. Následovat je má také New York. [zdroj]

První Obamovo volební období 2009-2013 velice přálo Muslimskému bratrstvu, podle plánu Sajjida Qutba, jednoho z vůdců MB, zveřejněnému v roce 1964 v jeho knize Milestones (Milníky). Vnuk zakladatele MB Hassana al-Banny, Tarik Ramadan, měl léta zakázán vstup na území USA. Tento zákaz zrušila Hillary Clintonová v lednu 2010. Sabri Samirah je členem jordánského MB a měl 11 let zákaz vstupu na území USA. Také jemu tento zákaz Obamova administrativa zručila, takže může svobodně povzbuzovat k naplňování cílů MB v USA. Aktivisté z MB založili v roce 2014 první politickou islámskou stranu United States Council of the Muslim Organizations (USCMO). Její představitelé však vyvíjeli svou činnost daleko dříve a běžně se účastní demonstrací na podporu MB a Hamásu v Chicagu.


V červnu 2009 prohlásil Obama v Káhíře: „Pravidla pro charitu v USA ztěžují muslimům plnění náboženských povinností. Proto budu spolupracovat s americkými muslimy, aby mohli plnit nařízení o zakátu.“ Obama ovšem neuvedl, že zakát není jen o charitě (o almužně), ale také o povinné dani pro muslimy, z které se může rovněž financovat terorismus! [viz kniha na PDF: Star Spangled Shariah: The Rise of America’s First Muslim Brotherhood Party is published in the United States by the Center for Security Policy Press, a division of the Center for Security Policy.September 1, 2015]

Obama prosazuje islám také v arabsko-izraelském konfliktu. Nutí Izrael k hranicím před červnem 1967, přestože musí vědět, že by to byla z hlediska bezpečnosti nehájitelná hranice. Liberální americká média i Obama přehlížejí izraelského premiéra Netanjahua a jednají s ním jako s nepřítelem, přestože je přítel Ameriky a premiér jediného demokratického státu na Blízkém východě.


Zdroj.