Multikulturní Praha v obrazech. Podívejte se na tu hrůzu sami

Multikulturní Praha. Jak sem jednou imigranty pustíme, tak se jich budeme těžko zbavovat.

Václavák ve dvojnásobné půlnoci | foto: migraceonline.cz

Václavák ve dvojnásobné půlnoci | foto: migraceonline.cz

V posledních dnech jsme svědky, jak multikulturní establishment, pod dojmem celonárodního odporu vůči nebílým imigrantům, zavelel k nové taktice. Prý není ke znepokojení veřejnosti důvod, neb imigranti k nám údajně nechtějí a žádné tu vlastně nemáme. Pokud tu snad nějaké nebílé imigranty máme, tak prý se vzorně integrují.

Zní to jistě pěkně, ale jako obvykle to má jednu drobnou vadu. Není to pravda!

Nevěříte? Běžte se večer projít do centra Prahy, či přilehlých čtvrtí jako jsou Praha 2, 3, 5, 8 atd.

kolorit pražských ulic

Například já jsem tu měl asi před měsícem návštěvu ze zahraničí a naše zkušenost byla následující: Při sobotní dopolední procházce si chtěli naši přátelé nakoupit pár suvenýrů a hraček pro děti. Procházíme několik turistických obchodů a zjišťujeme, že jejich provozovatelé jsou výhradně z Makedonie, Albánie a Černé Hory. Moje geografické znalosti získané z dob studentského cestování mi umožňují zavést s majiteli přátelskou debatu. Na téma odkud jsou a jak jde obchod. Vždy se dozvím, že sem přišli v 90. letech minulého století. prý utekli před válkou. v jednom obchodě to již nevydržím a zeptám se, kdy že ta válka skončila? Prý asi před 15 lety!!! (jeden by se ptal, proč se tedy nevrátili domů) Ptám se jak jdou obchody, prý bída.. Že prý jim business převzali Vietnamci. Nejprve trochu nechápu, ale pak si vzpomenu, že před deseti lety ještě drogový business ovládaly gangy z Balkánu. Dnes jsou to již téměř výhradně Vietnamci.

Praha se mění…

Na rohu Celetné a Staromáku nás na ulici oslovuje postarší Arab a nabízí německy „Geld wechseln“. To jsem v Praze nezažil již 20 let. Prý je to „uprchlík“ před válkou v Sýrii, tvrdí nám.hmmm tak ten „chudák“ utekl údajně ze Sýrie, aby tu mohl okrádat turisty (ony směny peněz na ulici jsou vždy podvod)..

Na Staromáku a u Karlova mostu zase vidíme skupiny rumunských a bulharských Cikánů, jak žebrají a kradou peněženky nepozorným turistům.

Večer je situace ještě zajímavější. Několikrát nás obtěžují dotěrní a agresivní černoši s nabídkou návštěvy „pánských podnik“ a nabídkou všemožných drog. Jsou skutečně otravní a až když jim vynadáme do špinavých a zatracených „negrů“, tak dají pokoj. Vedle toho vidíme a slyšíme západní mládež, jak se v okolí Dlouhé ulice diskutuje s vietnamskými drogovými dealery z přilehlých večerek o ceně „trávy“ a „pika“.

To vše se děje naprosto otevřeně a za ostentativního nezájmu policie. Evidentně je vidět, že policie má instrukce od vládnoucího establishmentu proti menšinám nezasahovat. To by přece byl skandální rasismus, chtít odvést do vezeni drogového dealera z Afriky, nebo Vietnamu, že!

Hanoj nebo Praha?

Další víkend v podvečer jedu navštívit přátele na Prahu 3 (okolí Lipanské ulice). Vypadá to tady jak někde v Africe, či Asii. Po ulici se potulují skupinky asijských a černošských existencí, kteří se tu jako v Asii a Africe chovají. Být dívka, tak se tudy večere bojím sama projít.


Proto si položme otázku. Chceme v tomhle pokračovat a mít tu podobných pochybných menšin mnohonásobně více? Se všemi těmi mešitami, no go zonami a masivní kriminalitou? Nebo se postavíme rozhodně na odpor, imigranty odmítneme a ty současné problematické menšiny vyhostíme k nim domů. Ještě je čas to řešit, ale mnoho ho již nezbývá. Jak sem jednou ty muslimy a černé pustíme, tak se jich budeme již těžko zbavovat. Stačí se podívat na Cikány a Vietnamce, či ony „válečné“ uprchlíky z Balkánu..


Zdroj.