Toto se valí do Evropy: Chlapci osekali konečky prstů a ukřižovali ho. Ženy znásilnili, usekli jim hlavy

Britský deník Daily Mail informuje o dalším zvěrstvu spáchaném radikály z Islámského státu. Před několika týdny měli nejprve usekávat konečky prstů dvanáctiletému chlapci a poté jej společně s jeho otcem ukřižovali.

Takto se chovají prasopsi

Takto se chovají prasopsi

Dvě další ženy potom veřejně znásilnili a usekli jim hlavy. Celkem při masakru zahynulo dvanáct syrských křesťanů. K veřejnému stětí dvanácti křesťanských Syřanů došlo podle příbuzných zavražděných v nejmenované vesnici poblíž města Aleppo. Na začátku srpna do vesnice dorazili bojovníci Islámského státu a zajali zdejší křesťany, které následně chtěli pod pohrůžkou přimět k přestoupení na islám. Dvanáctiletého chlapce si vybrali proto, že byl synem vůdce křesťanské komunity. Vedle postupného usekávání konečků prstů jej islámští radikálové dále mučili a bili. Ten samý osud před shromážděním celé vesnice potkal i jeho otce. Nakonec byli otec se synem a dalšími dvěma mučenými muži veřejně ukřižováni.


Ve stejný den potom přivedli k veřejnému mučení radikálové dalších osm křesťanů, kteří rovněž odmítli přestoupit na islám. Byly mezi nimi také dvě mladší ženy, jež byly údajně před shromážděným davem znásilněny. Celá skupinka osmi křesťanů byla po mučení a znásilnění veřejně sťata a jejich mrtvá těla byla zavěšena na kříže. Dle očitých svědků se všichni před svojí krutou smrtí nahlas modlili. „Když člověk vidí takové barbarství, je to jako vrátit se o tisíc let zpátky. Myslím, že máme co dělat s fanatiky, proti kterým i nacisté musí blednout závistí. Oni úplně ztratili úctu k lidskému životu. Domnívají se, že dělají správnou věc a vzhledem ke svému náboženství na tom neshledávají nic špatného,“ odsoudil spáchaná zvěrstva Patrick Sookhdeo, jehož organizace Barnabas Fund poskytuje pomoc syrským křesťanům. (citace a zdroj: parlamentnilisty.cz)

Je třeba něco dodávat? Ne! Je třeba tu zvěř zastavit před branami Evropy a to hned!