No není to vůl? Klaunovi Hollanovi z Brna se nelíbí medicína, kterou sám kdysi předepisoval

Hnutí Žít Brno se svého času docela vtipně naváželo do vedení města až je to přivedlo k vládě nad městem. Používalo k tomu FB stránky Žít Brno.

Matěj Hollan asi pod vlivem čehosi | foto: youtube.com

Matěj Hollan asi pod vlivem čehosi | foto: youtube.com

Teď se diví, že vyhnaná koalice používá stejnou zbraň, jen název modifikovali na Žít z Brna. Minulý týden se například na webu Žít z Brna objevily informace o cestování pana náměstka za inspirací jak to dělají s kulturou za hranicemi Brna. 23 cest s náklady milion korun. ZDE

Pan náměstek Hollan na informace o svých cestách cítil potřebu na stránkách svého hnutí zareagovat.  ZDE

Měl by si ovšem najít nějakého lepšího PR pracovníka, protože po přečtení jeho „rozhovoru“ a po ignorování těch pseudovtipných formulací laskavý čtenář zjistí, že ty informace o Cestovní kanceláři Magistrátu města Brna z webu Žít z Brna jsou vlastně pravdivé.  Možná by měl ještě panu náměstkovi někdo vysvětlit, že objíždění kulturních sálů má význam pro architekty a projektanty. Ti totiž budou případný koncertní sál v Brně kreslit. Nebo se chystá (samozřejmě s pomocí příslušných odborných koordinátorů) pan Hollan, podobně jako Kim-Čong Il, malovat ten sál zcela sám? Po večerech na hotelových pokojích evropských metropolí, mezi ochutnávkami piva?

A nádavkem suprová akce nejlepšího náměstka pro kulturu: Dnes v 17 hodin u stěny budoucího Kreativního centra, býv. Káznice, bude slavnostně odhaleno nové velkoformátové dílo TIMA! V rámci Mezinárodního komixového festivalu KOMA. Bude to inovativní a kreativní. Přijďte! Napsal na FB.


Kolegové komentovali: 3,14čoviny, bigbít a trenky do zvonu. To je všecko co umí….. Myslíš, že ten bigbeat umí? Tihle sráči totiž neumí nic!….Typický příklad někoho, jehož ego neúměrně přerostlo schopnosti a možnosti. A jednas čerstvá zpráva: Úterní desáté Zastupitelstvo města Brna.

Hned na úvod padl překvapivě návrh na odvolání náměstka primátora Matěje Hollana za jeho kroky a výroky z nedávné minulosti. Sice (zatím) neprošel, ale je určitě zajímavé, že pro jeho odvolání hlasovala i část vládnoucí koalice. Včetně hnutí ANO a dokonce Žít Brno. Moc hlasů nechybělo a kdyby se k návrhu přidala i oficiálně opoziční topka, mohl dokonce projít. Tak uvidíme co příště. Ovšem myslím, že až se to roznese tak TOPka určitě body nezíská.


Zdroj: Blog autora | Kráceno