Kdo z těch Zemanobijců najde odvahu a označí královnu Alžbětu za kolaborantku?

Pamatujete na ten povyk, když prezident Zeman odjel do Číny? Pamatujete jak se psalo o tom, že podporuje totalitní praktiky Číny a jak se nestydatě procházel po dlažbě nasáklé krví?

Královna Alžběta

Královna Alžběta

Kdybych teď měl opsat všechny ty nesmysly, které byly sepsány proti našemu prezidentovi při a po jeho cestě do Číny, myslím, že by mi to zabralo jistě pár dnů.

Vzpomínáte také na to jak za svá setkání s čínskými politiky byl Miloš Zeman označován za kolaboranta a vlastizrádce? Jak pražská kavárna hýkala směrem k prezidentovi, že zneuctil setkáním s čínskými politiky odkazy těch mrtvých protestujících Číňanů?

No myslím, že to zase není tak dávno, aby to vše bylo zapomenuto a tak bych se nyní rád dočetl, kde se v myslích oněch „demokratů” nachází v současných dnech britská královna Alžběta, která společně se svou rodinou nachystala pro čínského prezidenta jedno z nejokázalejších a nejvstřícnějších přivítání mimobritskému politikovi za poslední desítky let.

Copak asi budou ti samí, kteří vzkazovali panu Zemanovi výhrůžky a nadávky, vzkazovat britskému premiérovi Cemeronovi?

A co vzkáží těm tisícům Britů, kteří lemovali cesty s vlaječkami Číny a jásali nad přítomností čínského prezidenta Si Ťin-Pchinga v Londýně?

Myslím, že odpovědi většina z nás jistě dobře zná. To je přece něco jiného….

A tak víte, ono to není smutné zjištění, že bolševické myšlení nyní patří do repertoáru západního světa a jeho vyznavačů, ono je to k pobavení.

Stačí sledovat jak je český prezident Zeman za své kroky a názory lynčován a urážen, aby v kontextu jeho jednání, kdy britská královská rodina pozve čínského prezidenta do Londýna a připraví mu ovace hodné skutečně jen významného státníka, ti samí lidé nad přítomností dle nich, diktátora, jásali.

A největší legrace pak je skutečnost, že tihle samí, hovoří o pokrytectví.

Už zase totiž žijeme v době, kdy co může jeden, nesmí druhý…


Ale zatím se o tom moc nemluví.. To víte, strach z toho, že by z regálů v obchodech zase zmizely vložky nebo banány, ten je stále ještě zakořeněný hluboko v české povaze..

A tak pranýřujme českého prezidenta přesně za to samé, za co dnes oslavujeme královnu a její Británii….

Dvojí metr by mi už ani tak nevadil, ale žere mne skutečnost, že českému prezidentovi hází klacky pod nohy a oslavují cizí monarchy. Čecháčkovství zkrátka nezná hranice…


Zdroj.