Čulíku, Čulíku! Kdo Tě za ty kydy a prdy platí?

Proč postihla Českou republiku vlna iracionální, nesmyslné, agresivní nenávisti? Ptá se na Blistech Jan Čulík. Přestanou se čestní lidé bát a začnou proti této hysterii vystupovat?

čulík(n) v akci

čulík(n) v akci

Čulík(n) v akci?

Prý stojí v naprostém ohromení a v bezradnosti nad vlnou hysterické zášti, kterou zcela iracionálně a nesmyslně projevuje drtivá většina obyvatelstva České republiky vůči ubohým lidem, kteří byli v důsledku plošného bombardování jejich domovů a útlaku a vraždění v jejich vlasti donuceni vydat se hledat útočiště jinde. Nemají vůbec žádný majetek, hladovějí, nemají ošacení a spí v mrazivém podzimním počasí na polích ve středovýchodní Evropě. Jak je možné, že v českém prostředí vyvřela tato vlna neuvěřitelné nenávisti vůči lidem, vůči nimž máme naprosto jasnou povinnost jim pomoci?

Proč se Češi chtějí mezinárodně profilovat jako nelidské zrůdy? Jakou pro to mají motivaci a k čemu je to dobré? Jak je možné, že Zemanovy výroky, jimiž urazil snad všechny členy společnosti, považuje tak velká část české veřejnosti za přijatelné? Jak je možné, že žena, kterou Zeman urazil tím, že jí doporučil, aby si burkou zakryla tvář, pokud on rozhodne, že není dostatečně sexuálně atraktivní, hystericky vystupuje na jeho obranu? Co se to vzpříčilo v mozku těchto lidí? Otázky, samé otázky klade pan Čulík.

Hon na šulíka? Za ty slova

Hezky mu odpovídají někteří diskutéři, jejichž odpovědi jsem kompiloval.To bude asi tím, že pomíjí, jak nebezpečná je řízená invaze islámu do Evropy a jak nebezpečná je pro naše děti a další české generace, stačí základní matematika a logika…..

Od počátku, kdy se invaze začala dít se ptám, kdo to všechno zaplatí a proč se nepomáhá v zemích, kde je válka a proč silní dobře živení muži nezůstali bránit svoji zem a rodinu a jdou zde provozovat sosing….

Jen naprosto nesoudný člověk vidí invazi válkou zbídačených uprchlíků před terorismem…mě je úplně jedno jak mě nazývá nějaký redaktor, co se zde možná narodil, ale nežil…

modrá vlajka islámu

koláž: aTeo.cz

Miluju Českou republiku, moji rodinu, naši kulturu a považuji řízené přestěhování lidí zcela odlišné kultury do Evropy za útok, nelidskost, okupaci a zrůdnost jakou svět ještě neviděl !!!! Mě osobně uráží takové články …

Jsem pracující máma tří dětí a narozdíl od pana redaktora mám ekonomické myšlení a strach z multikulti utopie!!!!!…..

A já mám strach z budoucnosti Evropy jak ji vykreslil aTeo.


Zdroj: Blog autora | Kráceno | Titulky redakční