Migranti budou pro Německo větší pohromou než byla druhá světová válka

Samozřejmě to píši v nadsázce. Nebudou, milióny mrtvých, nebude Holocaust, to ne. Ale vezměte si člověka, který při povodni přišel o všechno a nebyl pojištěn. Je to smutné, je to tragické, ale nezabije ho to.

Baba Jaga Merkel

Baba Jaga Merkel

Prostě se vzchopí, začne znovu šetřit, vezme si hypotéku a postaví dům nový. V lepší poloze. Samozřejmě to zjednodušuji a idealizuji, ale co mělo Německo po prohrané válce?

Nemělo prakticky nic. Průmysl byl rozbitý, v zemi byly okupační armády, lidé bydleli v nouzových příbytcích, byl černý trh se vším. ale jediná věc byla na trhu laciná a lehce ke koupi.

Byly to akcie německých podniků, které ležely v troskách. A časopis Stern psal v roce 1969 o jediném člověku, který po válce do těchto akcií investoval a v roce 1969 už byl boháčem.

Chci tím říci, že i když to zní neuvěřitelně, tak materiální škody se celkem snadno a celkem rychle napraví. A někdy je takový rozbitý průmysl ještě výhodou, protože se při obnově také výrazně zmodernizuje.

Dvacet let po válce (já byl v Západním Německu poprvé v roce 1966) jste již vůbec nepoznali, jak zdevastovaná zem to byla a kdybych tam přijel v roce 1955, tak už bych asi také viděl velmi výrazný pokrok.

Prostě, německý hospodářský zázrak vládl prvními desetiletími druhé poloviny 20. století. Ale, co ti uprchlíci?

Opětně si vezměme onen případ muže, který přišel o střechu nad hlavou a srovnejme to s jiným mužem, který těch střech měl ještě více a všechny stály. Žádná neshořela při požáru, ani nespadla při povodni.

Myslím na Stanislava Grosse. O mrtvých jen dobře a proto nebudeme spekulovat, jak takovým „čistoskvoucím“ způsobem zbohatl. Ale bohatý byl a když mi dovolíte toto přirovnání, tak mu to bylo platné jak mrtvému zimník.

Německo také bohaté je, dokonce velmi. Ale já mám velmi neodbytný pocit, že se do jeho těla dostala nákaza. Každý zdravý organismus si s nákazou malého rozsahu dokáže poradit. To je dokonce principem očkování proti nejrůznějším chorobám.

Ale, jakmile je nákaza většího rozsahu, již nejde o očkování Islámem. O očkování muslimy, aby si každý „očuchal“ jak muslimové vypadají, jak jednají, jaké mají názory. To je multikulturalismus, tak, jak by měl vypadat.

Vzájemné obohacování se, i když to v praxi příliš nefunguje. Ale jeden milión utečenců, na který se chystají nabalit nejméně další tři, plus samozřejmě přijdou také další „prvňáci“, kteří v Německu ještě někoho nemají, je „killing“.


Pokud Německo rázně nezakročí, a ono nezakročí, protože to není politicky únosné, tak se zcela nepochybně do katastrofy pozvolna šine. Sice přežije, ale už to nebude to Německo, které jsme znali. Bude to gubernie kalifátu.

Kdysi jsem četl výraz „Bouře všech bouří“ a dokonce jsem ten citát Glenna Becka našel:Apokalypsa se blíží, bouře všech bouří přichází. Výsledkem bude katastrofální, globální kolaps.

A tak jsem si říkal, zda si Frau Angela Merkel nekoleduje o přídomek nebo rovnou titul:

Vlastizrádkyně, všech vlastizrádců futrál.

P.S. Diskutuje se prosím k obsahu článku a nikoli k autorovi, který o pochybnou slávu nestojí a má, na rozdíl od Německa, v ruce vhodné nástroje, které také umí použít.


Zdroj: Blog autora