V Americe opravdu brutálně mlátí černochy

Dnes se opět na internetu objevila zpráva s videem na kterém můžeme vidět v krátkosti brutalitu uniformovaného člena ochranky školy, vůči mladé a drobné studentce.

Černý diktátor z Bílého domu: Jejda, já se asi posral...

Černý diktátor z Bílého domu: Jejda, já se asi posral…

Kolik jen už takových videí za poslední dva tři roky bylo na internetu k vidění? Nepřeberné spousty, ale stále se jak vidno v Americe nikdo neodhodlal k tomu, aby vyzval vládní i soukromé bezpečnostní složky k větší míře lidskosti proti bezbranným lidem.

Zde na iDNES si častokrát můžete v diskuzích přečíst jako posměšný protinázor na váš diskuzní příspěvek, že v USA mlátí černochy. Pak je takový příspěvek všemi těmi zaslepenými příznivci všeho amerického oplusován a často je přidáno spousta rádoby vtipných poznámek a nakonec každý, kdo se dostane do takové diskuze končí jako hlupák, protože jen třeba na malou chvilku pomyslel na to, že by se mohlo jednat o bezpráví.

Neumím si vysvětlit jak je vůbec možné, že takový obrovský chlap dokáže popadnout holku pod krkem a házet s ní po zemi. Prosím vás upřímně, chápete to někdo? Umíte si představit, že pošlete ráno dceru do školy a napadne vám ji nějaký podobný dement jen proto, že může? A umíte si představit, že budete i v příštích dnech posílat dceru do stejné školy ke stejnému kantorovi, který toho hromotluka přivolal?

Přijde mi nejen směšné, ale i trapné to, že dospělý chlap napadne holku, která evidentně nic nedělá a sedí na svém místě.

Ale vůbec nechci pomyslet, co by se dělo, kdyby napadl bílou slečnu stejným způsobem. Ono to někomu z vás může znít legračně, že o tom spekuluji, ale prostě skutečnost, že černé děti jsou v poslední době soustavně napadány dospělými chlapy a to ať už z řad policie nebo různých ochranek je prostě skutečnost.

Podle videa, které jsem měl možnost vidět je naprosto evidentní, že tomu psychopatovi chyběla jakákoli vůle celou situaci urovnat v klidu. Prostě přišel a to děcko napadl. Brutálně a bez varování.

Proč se tohle děje v poslední době skoro pravidelně je mi záhadou. Není to tak dlouho co jiný americký policajt klečel na jiné dívce. Tenkrát se v diskuzích lidé zastávali policajta, protože prý dívka neuposlechla jeho výzvu, aby si okamžitě lehla a namísto toho volala na svou mámu a bratra. Tak jí prostě jen tak klekl na krk a přede všemi ji tak masíroval drahnou dobu.

Víte já bych o tom dnes ani nepsal, ale když čtu různé závěry různých rad, které nás kritizují za naše chování k menšinám, pak si musím přiložit polínko.


Znáte někdo případ, že by ve škole dospělý člověk napadl cikánskou holku? Že by s ní házel po zemi jak s hadrem? Nebo slyšeli jste někdy o tom, že by naši policisté napadli cikánskou dívku a klečeli jí na hlavě a řvali na ní? Nebo snad, že by náš policajt zastřelil neozbrojeného cikánského mladíka střelou do zad?

Myslím si, že by se všechny tyhle spolky, rady a jiné humanitární organizace měly nejprve zaměřit na skutečné problémy a až pak kopat do nás za náš vztah k cikánům. Já se totiž opravdu domnívám, že my se k našim menšinám chováme naprosto luxusně.

Zcela určitě na rozdíl od USA, kde prostě přesně podle toho jak jejich obhájci vystupují, bijí černochy hlava nehlava, bez rozdílu pohlaví…

A tak by bylo nejlepší, kdybychom přestali podlézat všem těm radám a komisařům a naopak je vyzvali, aby se k nám přijeli učit jak se má člověk chovat k člověku..

Třeba by pak nakonec změnili i názor na našeho prezidenta, do kterého se opět téměř nepřetržitě trefují..


Zdroj.