Příběhy jako z pera spisovatele; To co si vymysleli němečtí sračkometaři v novinách si ani čeští havloidní Palatové nevymyslí

Nekončící invaze černých a muslimských imigrantů do Německa ukazuje, že i Němci mají své „Palaty“ apod…. Tedy redaktory v tzv mediálního mainstreamu, kteří se plně dali do služeb promuslimské kolonizace.

Luboš Palata | Foto: iDnes.cz

Luboš Palata | Foto: iDnes.cz

Ti se vyznačují ne sice valným vzděláním, či znalostí čehokoliv, za to ale neprostou oddaností věci multikulturalismu a islamizace Evropy.

Tak jako u nás německá oficiální media vymýšlejí fantastické příběhy o chudácích uprchlících, či aranžují skutečné příběhy členů této invazní armády tak, aby v Němcích vzbudili soucit a mohli je nadále citově vydírat. Někdy se ale ne vše úplně daří…a a pak je zbytečná ostuda. Ono, když se pořád lže, tak se občas zapomene, jak se lhalo naposledy. Obvyklý to problém hlasatelů multikulturalismu…

Příběh první

Osmnáctičlenná afghánská rodina z Kábulu, která údajně prchá před válkou a vzala na cestu i svojí údajně 105-letou babičku. Jak dojemné, jen páni redaktoři zapomněli, že v Kábulu již řadu let žádná válka nezuří. Korunu tomu nasazuje hlava rodiny, která má vypočteno, že při tolika lidech má měsíčně nárok na 6000 EUR dávek, plus bydlení a lékařskou péči zdarma. Prý se bude mít lépe než v Kábulu, kde musel pracovat. Jeho hlavní starostí je, aby synové chodili do mešity a byli z nich dobří muslimové… a rychlé vyřízení těch dávek a přidělení domu na bydlení. Opravdu doják… Jen připomenu, že podle ministryně Marksové by u nás měla tato rodina nárok na dávky asi ve výši 100 000 korun měsíčně (60 tis přímé dávky, plus příspěvky na bydlení atd) a bezplatné zdravotní peci nemluvě .. a pak, že k nám nebudou imigranti chtít!

Příběh druhý

V německých modiích se v dnešních dnech přetřásá vražda 4-letého chlapce, kterého zavraždil 32-letý sexuální deviant pan S..

Celý bizarní příběh začíná tím, že se rodiče malého Mohameda vypravili na sociální úřad pro dávky. Rodina bosenských muslimů sice v Německu žije již řadu let, ale ani otec ani matka ještě nikdy nepracovali a žijí pouze se sociálních dávek. Zatímco se matka věnovala v budově sociálního úřadu tomu, jak z německého sociálního sytému vydojit další peníze, přiblížil se k opuštěnému Mohamedovi mladý sadistický pedofil Silvio S.. Malého chlapce odvedl, znásilnil a pak zavraždil. Poté mrtvého chlapce nějakou dobu vozil v kufru auta až ho chytla policie na základě udání jeho matky. Při výslechu se doznal k další pedofilní vraždě. Tak a teď máme dokonce chudáky dva, Zavražděného malého muslima a trpícího pedofila, který nemohl zatím legálně ukájet své zvrhlé choutky, proto musel oběti následně odstranit, tedy zabít…. (Snad se v Německu rychle najde odvaha k legalizaci pedofílii, aby se již příště podobné nepříjemnosti na cesté k „úplné sexuální revoluci“ nevyskytovaly… Možná by se Němci mohli vydat do CR pro radu. Zde se podobná legislativa již chystá a je zdánlivě paradoxně předkládána „pravicovou“ ODS…)

Příběh třetí:

Skupina somálských mladíků také údajně utíká před válkou. Dojatému reportérovi líčí útrapy cesty. Ten se na oplátku rozplývá nad tím, jak tito mladí „vzdělaní“ černoši budou budoucností německého hospodářství. Tu ejhle v paralelním mediu se dozvídáme (informaci poskytl zaměstnanec azylantského zařízení), že oni somálští inteligenti neumějí číst a psát…. v Somálsku se údajně živili drobnou kriminalitou a zde je zajímá pouze velikost dávek a ceny prostitutek a cigaret…. Do toho „zrádcovské“ německé úřady vydají prohlášení, že naprostá většina imigrantů nebude nikdy schopna se do německého hospodářství zapojit. Jednak nemá většinou žádné vzdělaní a hlavně ani pracovní návyky a zájem pracovat ….!!! Slova bývalých koloniálních úředníků o „líných muslimech a negrech“ opět vystupují na povrch jako olej nad vodou… Komu tedy asi budou pokrokoví čeští rektoři nabízet studium zdarma, když většina imigrantů neumí ani číst a psát… ? Koho bude bude zaměstnávat český průmysl, když většina imigrantů neumí a ani nechce pracovat…?

Musíme začít přemýšlet, jak se muslimské invazi ubráníme a jak následně potrestáme promuslimské kolaboranty, aby se stejná situace po 20 letech neopakovala!!!


Zdroj.