Zločinecká Česká televize velebí vraha, teroristu a lháře; Řešení – Zavřít, presstitutky vyhnat na mráz a nechat pojít hladem u příkopy

Media mohou slušným lidem doživotně zničit život a grázly vynést na vrchol. Nejen v politice, ale i v podnikání, či osobním životě. Nálepku, kterou vám dají, nesundáte. Ale paní Šabatová a spol. nám nálepku xenofobů dává marně.

prasopes?

prasopes?


Včera přispěchala ČT s nejdůležitější informací dne – syrský uprchlík Usáma Abdul Mohsen, který je díky manipulacím medií zřejmě nejznámějším běžencem současné krize, navštívil festival dokumentárních filmů v Jihlavě. Mediokracie obětovala doživotně kameramanku Petru Laszló, aby v rámci propagandy vynesla na vrchol teroristu a vraha. Veřejnoprávní ČT včetně ostatních poplatných medií neopomněla připomenout, že „trenérovi“ maďarská kameramanka podrazila nohu. Důkaz, že se tak nestalo je zde:

Díky podvodu s údajným podkopnutím byl Mohsen vítán osobně Ronaldem na hřišti Realu Madrid a stal se zázrakem (bez ohledu na trenérské kvality) trenérem juniorky Realu. Po prvotním nadšení a humbuku však již (pokud) jen trénuje mládežnický fotbalový tým Getafe. No a media dala včera všemu „korunu“ konstatováním: „Bylo zjištěno, že se podle všeho jedná o dezinformační kampaň prezidenta Asada,“ uvedl dokumentarista Filip Remunda, který syrského uprchlíka na jihlavský festival pozval.“

S prominutím, to, že by Asad přiměl Kurdy, aby si od Španělska vyžádali vydání Mohsena coby teroristy a válečného zločince, to může napsat jen idiot nejen proto, že Asad očividně miluje Kurdy asi stejně, jako Turci. Mohsen neutíkal před válkou, ale stejně, jako vrah svých synů a manželky, Abdullah Kurdi – pašerák lidí a viník utonutí (nejen) vlastních dětí, utíkal za blahobytem z Turecka a nikoli před válkou. Abdullah Kurdi paradoxně ze strachu před spravedlivým trestem za pašeráctví a smrt synů a ženy prchl z bezpečí Turecka zpět do Sýrie, zmítané válkou. Media naprosto hyenisticky manipulovala s tělem jeho syna, přemisťovala Bje pro lerpší záběr z pláže na pláž a dokonce tu mrtvolku nebohého chlapce před focením učesala.

Terorista a člověk obviněný z vraždy civilistů Mohsen jezdí po Evropě a media jej oslavují. Přesto, že je zřejmě terorista a vrah. Pokud se podíváte na facebook maďarské kameramanky Petry Laszló, zjistíte, jaké podávala a podává informace o migrantech. Její profil obsahuje vesměs zřejmě neadekvátní zásahy proti migrantům ale ani jeden, jež by ukazoval jejich řádění, házení kamenů, zápalných lahví, drancování. Přesto byla tato žena doživotně obětována „konateli dobra“ v rámci mediální propagandy.

Informace veřejnoprávní ČT, ale i ostatních medií podle mého začínají naplňovat skutkovou podstatu několika trestných činů, podvodu nevyjímaje. Media nám líčí srdceryvné příběhy „utečenců“ před válkou i dnes, přestože je prokazatelné, že jde o teroristy, kteří vraždili. Zde je malý přehled teroristů, propagovaných medii včetně naší veřejnoprávní ČT, teroristů, jež máme vítat, přijmout, pomáhat jim a milovat je. Jde o vrahy a teroristy, jež v rámcin sluníčkářkého pokřiku „pžažské kavárny unnásn vítauáíá otevřebáb eVROPY UN NÁWSN VÁÍTAJHÍNB dISEBTSV´BIERR,Šabativýkm Uhkl, Polanecký

Pokud na to, nač poukazuji kdoli upozorní v blogu, je velmi častým jevem, že je jeho blog stažen pro „neobjektivitu“ či „brutalitu“. Na titulky jsou pak poutány blogy sluníčkářů a protiputinovců. Očividně to ale jejich karmě a čtenosti nepomáhá. Ale někteří si myslí, že si za to něco koupí. Já píšu, protože zatím ještě mohu a protože si bláhově myslím, že se možná dá ještě něco změnit. Tak, podívejme se ještě na to, jaké „utečence“ před válkou naši sluníčkáři v rámci jejich „boje“ proti xenofobům velebí:

Jsem hrdý na to, že většina Čechů té sluníčkářské masírce nepodlehla. Nicméně, děsí mne, že pár kmotrů ovládajících politiku a media této země stále hlásá tu jejich pravdu. Ale i ÚVKSČ hlásal a nakonec byl (dobrovolně) smeten podvodem zvaným „sametová revoluce“. Tak, nenastal čas na to si to zopáknout?


Toto je inteligence, jež má nejen dle paní Merkelové, ale i Dientsbiera, Kocába, Šabatové, Uhla, ale i sluníčkářky Jourové „obohatit“ Evropu. Inteligence, jež se podle pasní Jourové „sžije“ s naší kultorou, jež se „asimiluje“, jež zavrhne islám a začne vzývat křesťanství:

Budou dál tuto zemi vést kmotři a zloději a budeme zde vítat a oslavovat teroristy? Budeme dál platit propagandu ČT?


Zdroj.