Kdy si čarodějnici Šabatovou odnese čert? Kriminálníci patří do vězení…

Paní ombudsmanka Šabatová opakovaně kritizuje, že jsou porušována lidská práva ilegálních běženců. tedy těch, co porušují zákon. Poněkud však zapomíná na to, že zde máme práva občanská.

Anna Bába Jaga Šabatová | foto: youtube.com

Anna Bába Jaga Šabatová | foto: youtube.com

Paní Šabatová také kritizuje, že jsou porušována lidská práva Romů, třeba těch, co vybydleli pavlačový dům ve Vsetíně. Prý byla porušena lidská práva i přesto, že Romové dostali náhradní bydlení. Neromští neplatiči nájemného žádné náhradní bydlení nedostanou, skončí na ulici. Romští, přestože dostali za jimi zničené byty byty nové, dnes žalují stát pro porušení lidských práv. Že byla porušena práva občanská, že byl zničen a rozkraden majetek města, to paní ombusmanku nezajímá. Je s podivem, že paní ombudsmanku nezajímá to, že zaměstnanci center, kde jsou shromažďování migranti, či policisté, jež tato centra hlídají, mají mnohem horší podmínky, než migranti.

Paní ombudsmaka hájí lidská práva ilegálních běženců. Tedy zhruba 15% nešťastníků, kteří skutečně utíkají před válkou, pak ale cca 80% ekonomických migrantů a zhruba 5% spících bojovníků ISIS a Al-Kaidy. Občanská práva jsou paní ombudsmance šumák. Mám tím na mysli to, že to, pokud někdo vstoupí na území EU a následně pak i ČR ilegálně, navíc, prostřednictvím obchodníků s lidmi, dopouští se trestného činu. Je v souladu s legislativou EU a tedy i ČR, že ten, jež se dopustí trestného činu je zadržen a vyšetřován. Jenže běženci jsou ubytování v zařízeních, jež jsou v porovnání s vězením či celou předběžného zařízení hotelem.

Je s podivem, že se paní ombudsmanka Šabatová rozohňuje nad údajným porušováním lidských práv a zcela očividně přehlíží skutečnost, že ČR zcela benevolentně přechází to, že ilegální migranti porušují zákon a mohou tak být uvězněni minimálně do cel předběžného zadržení. Jsem pro, aby Evropa a tedy i ČR, přijímala na základě kladně vyřízených azylových žádostí ty, jež prchají před hrůzami války odkudkoli. Ostatní je ale třeba zcela nekompromisně vykazovat tam, odkud přišli. Kancléřka Merkelová zcela nesmyslně tiskne další miliardy EUR a dává je Turecku, aby migranty drželo na svém území. Je to nesmysl, který bude fungovat rok či dva.

Evropou se potuluje ke dnešnímu dni cca 20 milionů ilegálních migrantů, které nikdo nekontroval, lékařsky nevyšetřil. Nikdo neví, co jsou zač, nikdo neví, kolik procent bojovníků ISIS či Al-Kaidy či jiných teroristických organizací mezi nimi je. Milion, dva, tři, pět? Čekají na signál, vždyť všichni mají nejmodernější mobily…… Evropa hledá řešení organizované migrantské vlny, vymýšlí nové zákony a přitom zapomíná na ty platné. Nelze vstoupit do teritoriálních vod bez povolení dané země. Každá země má právo takovému porušení zákona zabránit adekvátními prostředky – tedy plavidlo vrátit minimálně do mezinárodních vod, či, v případě nutnosti je potopit.


Ombudsmanka Šabatová hájí podle mne lidská práva těch, co porušují zákon. Zapomíná však na to, že ten, kdo poruší zákon, má lidská práva omezena. Ze zákona. Je třeba se postavit proti ilegálním migrantům, ale i proti lidem, které je k této ilegalitě iniciují svými postoji a prohlášeními. Tedy nejen proti kancléřce Merkelové, ale i proti ombudsmance Šabatové. Poslaní ombudsmana ze zákona. Veřejný ochránce práv v České republice působí podle zákona č. 349/1999 Sb., o veřejném ochránci práv, ve znění zákona č. 265/2001 Sb. (dále jen „zákon“), k ochraně osob před jednáním úřadů a dalších institucí, vykonávajících státní správu.

Ombudsmanka toto ustanovení zákona dlouhodobě porušuje a proto by měla být odvolána. I proto, že podle mého ignoruje trestnou činnost (ilegální vstup do země, převaděčství) a staví nad tuto trestnou činnost lidská práva, přestože jí musí být známo, že jsou lidská práva osob, dopouštějících se trestné činnosti ze zákona omezeny.

Odvolejte Šabatovou a pokud nás bude nadále ignorovat, odvolejte i tuto Vládu.


Zdroj: Blog autora