Německé vedení se zbláznilo. Plánují výstavbu největšího gheta v Evropě

Další zvací krok pro uprchlíky chystá Německo. Prozatím jen na papíře, ale mamá Merkel to jistě prosadí. Dle dnešního článku nejserioznějšího serveru na netu, tedy iDNES chystá Německo nový plán na pomoc migrantům. Jedním z nápadů nadšenců neotřelých řešení, je vybudování třicetitisícového města pro uprchlíky na zelené louce.

Angela Merkel - odporná německá Baba Jaga

Angela Merkel – odporná německá Baba Jaga

Svým způsobem to jistě přispěje k roztočení kol hospodářského růstu Německa. Tolik pracovních příležitostí ….

Všude slýcháme, jak je důležité, aby se migranti začlenili do společnosti a proto je nutné je rozmístit po celé ploše státu, aby nevznikaly gheta.

Německo půjde cestou opačnou. Třicet tisíc jich soustředí na jedno místo, vybudují jim zcela nové město, předpokládám včetně centrální mešity.

I u nás byly podobné projekty – například Chánov. Zcela nové sídliště se dalo k dispozici cigánům, aby nemuseli žít kočovným životem. Po pár letech se opravdu dostavil výsledek, kterým se jistě chlubíme po celé světě.

Na druhé straně existují zase zcela prázdná nově postavená města, třeba takové město Ordos v Číně. Právě pro zvýšení HDP Čína vystavěla celé město pro milion obyvatel – které je prakticky prázdné. Číňanům se nedaří je zaplnit.


Doufejme, že tento nápad zůstane opravdu jen na papíře. Postavit si islámské město uprostřed Evropy by byl asi poslední hřebíček do rakve Evropy tak, jak ji známe.

Mamá Merkel by se mohla zkusit domluvit s Čínou a problém migrantů by byl vyřešen. Taková akce by jistě vyšla podstatně levněji a spokojenost by mohla být na všech stranách…


Zdroj.