Být kulturním rasistou je dnes povinností každého civilizovaného člověka

Odmítáte afgánskou, respektive islámskou, kulturu, jejíž zákony poslaly na smrt mladou dívku? Pak jste kulturní rasista a to podle organizace financované vládou České republiky.

Lukáš Lhoťan

Lukáš Lhoťan

Nevím jak vy, ale já jsem takovým kulturním rasistou rád. Je to totiž otázka lidskosti. Přesně tak. Vláda České republiky financuje aktivity organizace Hatefree, která kromě propagace feminismu a homosexuality, propaguje v České republice i toleranci vůči afgánské, respektive islámské kultuře. Co to znamená? Podle mne jediné, připravte se na to, že až Brusel a jeho spojenci v českém obyvatelstvu, dosáhnou nastěhováni tisíců muslimů do naší vlasti, tak se začnou podobné zvrhlé praktiky objevovat zde.

Zpráva Idnes.cz o celé kauze ZDE.

Pro informaci, byť se trest smrti za cizoložství nenachází přímo v koránu, tak se nachází v tzv. Mohamedových výrocích a je základem ortodoxního pojetí islámského trestního práva. Žádný pravověrný muslim nemůže, podle ortodoxie, popírat trest smrti za cizoložství pro vdanou ženu či ženatého muže, muslimové se pouze rozcházejí v názoru na to, za jakých podmínek je možné oběť zabít.

Přesně to se stalo i 19 afgánské dívce, kterou její sousedé odsoudili na základě afgánských tradic a jejich výkladů islámského práva k smrti za to, že utekla od vnuceného muže za milencem.

Zde je její údajná fotka za života, kterou zveřejnila organizace Women َAgainst Sharia Law zde.

A zde je její údajná fotka po vykonání rozsudku islámského soudu. 

Mít lidský a morální postoj není otázka, jestli jste na straně Konvičky či Okamury, ale otázka svědomí a cti civilizovaného člověka!

Znám muslimské prostředí z osobní zkušenosti a podporuji azyl pro ty muslimy, kteří s barbarským pojetím islámu nesouhlasí, ale těch je tak pár z tisíce.

A proto si myslím, že odpor k snaze Bruselu a jeho spojenců z řad českého obyvatelstva, vnutit nám nastěhování muslimských uprchlíku je otázkou lidského a odpovědného chování.

A to i za cenu, že Vás vláda České republiky skrze organizaci Hatefree označí za xenofoba a kulturního rasistů.

V takové situaci je totiž potřeba být xenofobem a kulturním rasistou! Neboť v době multikulturní tyranie je odpor proti multikulturnímu rasismu nejen revolučním činem, ale i povinností.


Zdroj: Blog autora