Migranti vyhrožují už i u nás

Více než čtyři desítky uprchlíků z detenčního zařízení v Drahonicích na Lounsku údajně zahájily hladovku. Tak by nikdo, kdo byl zachráněn před smrtí z zrukou teroristů nejednal.

však vy se nám jednou přizpůsobíte

však vy se nám jednou přizpůsobíte

Tak se mi vybavilo, jak kdysi stávkovali horníci v Anglii a drželi hladovku. První z nich zemřeli a Sněmovna se proto ostře pustila do premierky Tatcherové. Premierka nechala Sněmovnu vybouřit a pak prohlásila, že je jí těch lidí lidsky líto, ale že v žádném případě nebude obětovat Anglii kvůli deseti lidem. Jak ukázaly dny další, byl to správný přístup. Paní baronka má dodnes můj obdiv. I proto, že prohlásila, že se žádná strana nesmí nikdy a z žádného důvodu zpronevěřit svým ideím a programu. Je to pravda, na druhou stranu si nemyslím, že by v Británii ovládali politiku miliardáři prostřednictvím kmotrů.

Migranti vstopili na území Evropy ilegálně a tím porušili zákon. Kdo poruší zákon, jde do vazby a v případě soudního rozhodnutí do vězení. Migranti nejsou ani ve vazbě, ani ve vězení, ve srovnání s nimi jsou v hotelu. Personál detenčních zařízení a policisté, jež je hlídají, jsou v mnohem horších podmínkách, než migranti. Pokud by někdo utíkal před válkou, tedy před smrtí a dostal střechu nad hlavou, oblečení, teplo, jídlo, vodu, byl by vděčný a nehrozil spácháním sebevraždy hlady. Neprotestoval by, že nemá laptop, přístup na internet a 3 000 EUR měsíčně. Tak trochu mi ty stesky a vyhrožování hladovkou ze strany migrantů připomínají známé „to je diskriminácia“.

Evropou se „toulá“ 20 milionů migrantů, které nikdo nezkontroloval, neprověřil, nevyšetřil, jaké mají nemoci. Nikdo neví, kolik je mezi nimi radikálů. Jediné, co se ví, že mají mobily a tedy jsou „ve spojení“. Migrační vlna přerostla Merkelové přes hlavu a Německo začíná utahovat šrouby. Pokud je Merkelová dotáhne na doraz, zachová se migrační vlna stejně, jako vlna, která na moři narazí na skálu. Odrazí se zpět. Pak nebudeme řešit sto čtyřicet ekonomických migrantů, ale desítky či stovky tisíc, jež se vrátí k nám. Pochopí sice, že se u nás nebudou mít tak jako v Německu, ale i díky přístupu naší Vlády a lidem jako Dientsbier, Kocáb či Šabatová se u nás budou mít královsky ve srovnání s Maďarskem, či Tureckem. Budeme pak „uzákoňovat“ právo šaria, stavět mešity, zakazovat vepřové, či pohyb psů mimo obydlí páníčků?

Naše drahá veřejnoprávní a objektivní ČT opět včera ve zprávách porušila zákon – v hlavní zpravodajské relaci komentovala, když označila výzvu premiera Camerona ke snížení dávek migrantům za „kontroverzní“. Přitom je to jediný způsob, jak ekonomickým migrantům vyslat jasný signál, že je nikdo dotovat nebude. Pokud nám chtělí Kocáb, Dientstbier či Šabatová a v poslední době i paní Jourová tvrdit, že se migranti asimilují a integrují do naší společnosti a budou „tolerovat“ křesťanství či „bezvěrectví“ a respektovat naše zákony, doporučuji jim shlédnout dokument německé televize, jak se k „věci“ staví generace muslimů, která se v Německu narodila (zapněte si titulky)

Měli by se podívat, co ti migranti v Evropě plánují: Imám Muhammad Ayed v mešitě Al Aksa v Jeruzalémě muslimským uprchlíkům před časem vzkázal: „Uděláme je plodnými!Budeme s nimi rodit děti a ovládneme jejich země! Německo není milosrdné. Chce imigranty jen na práci! Dá Alláh, pošlapeme je našima nohama. Skrze Evropu je do srdcí zasévána nenávist vůči muslimům. Přáli by si, abychom my byli mrtví, jenže jsou to oni, kdo ztratili plodnost a hledají ji v našem středu! A my jim dáme plodnost. Budeme s nimi plodit děti a ovládneme jejich země! Přijímejte uprchlíky. My je brzy shromáždíme ve jménu Chalífátu…“ (konec citace). Zdroj zde:

https://youtube.com/watch?v=cdHg9TADZyA

Je třeba, abychom k věci přistoupili stejně racionálně, jako kdysi paní baronka. Politici v Bruselu či v ČR nesmí za žádnou cenu obětovat Evropu, ani kvůli milionu migrantů. Jinak Evropa zahyne a my s ní. Ostatně, Evropa již v komatu je a obávám se, že se z něj neprobere.

A pokud se neproberou politici Bruselu a politici naši, měli bychom se probrat my a vypráskat je. Protože už dnes je pozdě.


Zdroj.