Feministické slepice zakvokaly a akty tak zakázaly

Konečně virtuálním prostorem zahýbalo nové téma. Ozvalo se jakési feministické hnutí. No, spíš bych řekl, že slepice zakvokaly, protože místo aby zvedly hlas za své kolegyně v zemích kde musí chodit v pytli a nesmí řídit auto,udělaly merendu kvůli nevinným aktům na výstavě. O co jde?

Petr Paulczynski

Petr Paulczynski

Feministky utnuly výstavu aktů v Akademii věd. „Byla to degradace žen“, zakdákaly. Prý „zobrazení spoře oděných žen v prostorách Knihovny AV ČR nejenže nemá žádnou spojitost s vědou či výzkumem, ale zároveň degraduje ženy obecně na pouhé sexuální objekty“. Taková prezentace v mravopočestných zdech Akademie věd ČR opravdu neměla být trpěna a bude záhodno, aby si její pořadatelé našli pro umístění své expozice vhodnější místo.

Prostě naprostý škandál v Knihovně AV ČR, který zatrhla samozvaná partička zapšklých džendrtetek, tzv. „Genderová expertní komora“, když prosadila zrušení fotografické výstavy. Jak pravil přítel, tenhle neopuritanismus (stejně jako každý puritanismus) není než vzpoura ošklivek neukojených, nespokojených s vlastním pohlavím a tělem. Pár PROMILE populace se snaží diktovat své anti-preference zbytku, který je taknějak v pohodě. A ten zbytek, mající dost svých starostí a nemající čas na prkotiny, jim to dovoluje.

Takže kde se vzaly tyhle fanatické feministky? Narodily se v nově vzniklé Genderové expertní komoře a Kongresu žen. A právě o těchto dvou fanatických spolcích si něco řekneme. Genderová expertní komora je nově vzniklý spolek. Ustanovující schůze proběhla teprve v dubnu roku 2015. Rada vznikla s pochvalnými slovy Jiřího Dienstbiera mladšího, který, jestli to nevíte, krom ministerstva pro lidská práva zastupuje též funkci předsedy Rady vlády pro rovné příležitosti žen a mužů. Následující informace vás určitě nepřekvapí. Její zvolená předsedkyně, Mgr. Veronika Špincrová, vystudovala Fakultu humanitních studií, Magisterský obor „Genderová studia“ na UK. Je to prostě další multikulturní sbírka tohoto zbytečnéo oboru dotovaného z našich daní. A další informace o GEK ČR. Krom Open Society Fund spolek financují také norské fondy.

Ty financovaly například cenzuru v českých médiích ohledně zločinnosti Romů, nový zákon pro ochranu dětí, který má za úkol vytvořit českou obdobu norského úřadu Barnevern, který je nezávislý na vládě, soudech a může si děti v podstatě zabavit na základě jediné stížnosti, bez důkazů, bez obvinění a předat je pěstounům. Norské fondy na tento úřad českému ministerstvu věnovaly více než 27 milionů. Informace o rozpočtu Genderové expertní komory nejsou na internetu k dostání. V rámci projektu „Dejme (že)nám šanci“ však inkasovala přes 7 milionů korun. Těchto 7 milionů bude vyčerpáno mezi červencem 2014 a dubnem 2016, komora tak měsíčně vyjde na 320 000 Kč, a to pouze těch z Norska.

Tomuto tématu se obdobně jako tématům islámu, Romům, a, jak vidíte, mnohdy i všem tématům najednou, věnují zbytečně desítky dalších spolků, hnutí a organizací. Další z nich je Kongres žen. V jeho „Programové radě“ seděli či sedí například další absolvent humanitních studií, Petr Havlík. Dále pak pedagožka Irena Smetáčková, novinářka Mladé fronty Jana Ciglerová, a další. Vidíte to propojení?

Multikulturní Mladá fronta má „pobočnici“ v kongresu žen, který zastává jisté touhy po rovnoprávnosti, ale dokáží dělat drtivý nátlak na výstavu aktů. Kongres žen pak samozřejmě financuje Open Society Fund a norské fondy. Mediální podporu Kongresu z našich koncesionářských poplatků poskytuje Radiožurnál a Radio Wawe, v obou případech stanice Českého rozhlasu. A v rubrice „partneři“ také objevíte, že Kongres žen podporuje činnost Hate Free Culture.

A mezi lidi, kteří skutečně otevřeně tuto výstavu kritizují a její zákaz chválí, patří i současný pracovník multikulturního Respektu Marek Švehla, který v současnosti vede rubriku komentářů a zahraničních reportáží. Multikulturní propojení dokonáno. Nu což. Výstavu zrušili (prý ji přemístí jinam). Na této zprávě nepřekvapí aktivita feministických spolků, ale předposranost vedení knihovny, která těm zapšklým babám, které svoje trvalé poruchy osobnosti a identity povýšily na ideologii, vyhovělo.

A korunu tomu nasadil redaktor Respektu Marek Švehla ( mmch. je ve správní radě jednoho toho obskurního spolku) tvrdí, že ta výstava aktů, která byla díky feministkám a genderovým fanatičkám zakázána, byla hrozný kýč. Jinými slovy, je vlastně dobře, že ji zrušili. Hm, dobrý argument. Co třeba zrušit Respekt? Ten podle mého názoru také představuje kýč. Takže. Konec aktům.


Zdroj.