EU rasisticky nalepila židům Davidovu hvězdu

Když EU začala řešit řeznické špalky, zakřivení okurek či banánů, velikost garážových vrat, zakazovat rum či pomazánkové máslo, bylo to „humorné“ i když to spoustu lidí naštvalo. Dnes však EU propaguje rasovou nenávist.

Davidova hvězda

Davidova hvězda


Brusel/Jeruzalém – Evropská komise dnes schválila pokyny k jasnému označování zboží pocházejícího ze židovských osad. Izraelské ministerstvo zahraničí si kvůli tomu na dnešní večer předvolalo velvyslance EU Larse Faaborga-Andersena a oznámilo, že na protest přeruší několik probíhajících jednání s EU. Ačkoli komise toto opatření připravovala několik let, Izrael je stále označuje za diskriminační rozhodnutí přijaté z politických důvodů. EU tvrdí, že zboží pocházející z území, která Izrael okupuje, nemůže být v EU prodáváno jako zboží vyrobené v Izraeli. [zdroj]

EU argumentuje „okupací“ území Izraelem. Zřejmě ti USA řízení vládci Bruselu neznají historii. Neví, jak vznikl stát Izrael, neví, jak se k němu svět po válce zachoval. Od kdy existuje stát Palestina? Argumentace, že je třeba označit zboží vyrobené v židovsklých osadách je zrůdná a podle mého hraničí s antisemitismem.Jen připomínám, že USA jsou nejzadluženější zemí na světě. Jejich ekonomika ještě zdánlivě funguje, protože většinu toho, co produkují, se vyrábí v Číně, ale USA za to neplatí. Ale Amerika není sama. Když si koupíte prvotřídní japonský fotoaparát, či americký počítač, či německý solární panel, zjistíte, že vše bylo vyrobeno v Číně. Čína však dlouhodobě porušuje lidská práva a popravuje své politické odpůrce.

Jenže, bez levné čínské produkce by světová ekonomika zkolabovala. Pokud by Čína u USA uplatnila úhradu dluhu, USA se ekonomicky zhroutí. Co lidstvo existuje, vždy platilo, že většina zemí řešila svoji předluženost válkou. Války mažou všechny dluhy. USA zásadním způsobem ovlivňují dění ve světě, jedny diktatury podporují, jiné likvidují, aby vyvolaly chaoz. USA podle mého dlouhodobě připravují válku v Evropě a realizují její destabilizaci jimi organizovanou migrantskou vlnou. Na internetu je plno informací (nehodnotím jejich věrohodnost), že USA obětovaly WTC, aby měly záminku k rozbití „arabského světa“ pod heslem „kdo nejde s námi, je terorista“. Dočtete se, že nejen že ignorovaly vznik tzv. Islámského státu, ale že jeho vznik iniciovaly a založily jej. Dočtete se, že americké vrtulníky Apache chrání konvoje ISIS prchající před Asadem. Kde je pravda nevím. Pravda fakticky neexistuje.

Ptám se ale, proč EU nerozhodla o tom, aby drtivá většina toho, co sama konzumuje, tedy spotřební elektroniku, oblečení a spoustu dalšího zboží, vyrobeného v Číně, bylo také označeno třeba rudou hvězdou, nebo oprátkou. Čína dlouhodobě porušuje lidská práva a okupuje cizí území. Izrael, který se brání agresi, je proti ní beránek. EU pod (zatím ještě) vedením Merkelové udělala něco bezprecedentního – onálepkovala židy podobně, jako kdysi Hitler. Chce snad jít v jeho stopách? Merkelová je možná díky odposlechům vydírána a ovládaná Američany. To ji ale neomlouvá. Němci za posledních sto let rozpoutali dvě světové války. Chystají snad, řízeni USA, tu třetí?

Nalepit na židovské výrobky jakési „varování“ EU „nekupujte židovské výrobky“ vnímám jako nehorázný a nepřijatelný rasismus a antisemitismus. Antisemitismus ze strany EU, ovládané Německem.


Zdroj: Blog autora