Útoky v Paříži bohužel vyvolaly to, co vyvolat měly. Nenávist

Útok v Paříži nebyl útokem osamělého bojovníka. Musel být dlouho připravován a organizován desítkami, či stovkami lidí a je alarmující, že bezpečnostní složky jeho přípravu nezaregistrovaly.

Michal Malý

Ač jsem zásadním odpůrcem migrace Evropy, mám obavu, že tento útok a ty, co po něm logicky přijdou, má jeden jediný cíl – vyvolat naši reakci, na kterou přijde protiakce. Tedy, vynásobit nevraživost proti migrantům jež přeroste v násilí a to vyvolá násilí z jejich strany, na které se bude logicky reagovat ještě větším násilím. Cílem je nastartování občanské války. Ta vyvolá zásadní destabiliziaci a ekonomickou krizi Evropy, o kterou zřejmě USA jde. Když to nevyšlo s Ukrajinou, tak se zo zkouší takto.

Politici, Holandeho nevyjímaje, zase plkají a směšně hrozí. Stejné plky a alibistické teatralie, jako smuteční pochod politiků po útoku na Charlie Hebdo. To nikomu nedošlo, přoc se v Paříži stalo co se stalo? Ve Francii je velmi silná muslimská minorita a mezi francouzi a ní vzniká čím dál větší napětí. Útok v Paříži nemá jiný cíl, než vygradovat nenávist a nastartovat občanskou válku a následný chaoz. To, co se stalo Paříži, je na spadnutí v Mnichově, ve Švédsku, v Anglii, ale možná i v Praze a mám obavu, že se tak do konce tohoto roku stane. V Paříži nešlo o náhodný čin, ale o čin, který je součástí dlouhodobého plánu na destabilizaci Evropy.


Jsem zásadním odpůrcem migrace. Dlouhodobě varuji před tím, že není šance na to, aby migranti, kteří k nám proudí, po čase pro Evropu začali pracovat, aby se asimilovali, integrovali se do evropské společnosti a přijali naši kulturu a náboženství. To, co se dnes v Evropě děje není jen vinou Merkelové, ale i jejich přechůdců v EU. Základ k dnešku byl dán před mnoha lety. Útoky v Paříži mají vygradovat nenávist k migrantům a spustit násilí většinové společnosti vůči nim. Ti se pak začnou bránit a sami útočit (jak již mnohde činí) a to nastartuje občanskou válku.

Je třeba zachovat chladnou hlavu. Je nezbytné zastavit a následně zničit Islámský stát. Je třeba zastavit kolonizaci Evropy. Je třeba, aby se Evropa vymanila z vlivu USA, aby se zbavila politiků, jakými jsou Holande, Merkelová, Juncker a další. Občanská válka je na spadnutí a Evropa na ni není absolutně připravena. A Dientsbier chce zakázat zbraně.


Zdroj: Blog autora