Proč nezní: Pray for Rossia?

Tak nevím, ale nabývám dojmu, že svět se dělí na nadlidi a podlidi. Alespoň pro politiky a media! jinak si nedovedu vysvětlit proč.

Vladimira Antošová

Vladimira Antošová

Je tragické, co se stalo v Paříži. Přes sto třicet obětí řádění šílených islamistů a spousta raněných je mementem a tragickým pomníkem multikulturních pokusů západoevropských politiků. Na všech kanálech v každých zprávách nás media zahrnují srdceryvnými scénami a dojemnými příběhy.

Dokonce dominanty všech možných zemí se osvítily ve francouzských barvách. politici se předhánějí v projevech soustrasti, nesmyslně žvaní o nutnosti se semknout a pod. Celý svět se najednou zapojil do hledání teroristů, dokonce i jeden z hlavních viníků současné situace Obama se prý modlí za oběti ! Jen čekám, kdy se zase pomazané hlavy státu sejdou v Paříži, aby se ruku v ruce prošli po ulici aby všichni viděli jak truchlí .

Nějak jsem si však nevšimla, že by po teroristickém útoku na ruské letadlo a smrti 230 lidí včetně dětí nastal takový cirkus jako dnes. Žádná dominanta se nezbarvila rudou barvou, media informovala jen okrajově, rozhodně této události nevěnovala většinu vysílacího času zpráv.


O smrti 40 obětí v Libanonu se mluví ještě méně. A tisíce lidí povražděných zdivočelými muslimy jsou v podstatě politikům a mediím naprosto ukradeny! Je lidský život Francouze víc než lidský život Rusa či Libanonce, Syřana, Izraelce či jiného příslušníka lidstva?

Nechci tímto článkem v žádném případě snižovat tragedii obětí , pozůstalých a raněných ve Francii, jen poukazuji na nerovný náhled medii a politiků! Může mi někdo odpovědět, jaký je tedy rozdíl?