Ahmad Al Mohammed byl prý přijat jako uprchlík před válkou. A za měsíc vraždil v Paříži?

Sluníčkáři nás dodnes kárali, že jsme xenofobové, že vyvoláváme paniku, když vyslovujeme obavu, že mezi migranty do Evropy proudí i bojovníci ISIS. Bohužel jsme zřejmě měli pravdu. Které město přijde na řadu po Paříži?

Ahmad Al Mohammed

Ahmad Al Mohammed

Srbský deník Blic v neděli jako první médium na světě zveřejnil fotografii a identitu člověka, který se v pátek večer podílel na krvavém teroristickém útoku v Paříži. Útočník, který při tom i zahynul, se jmenoval Ahmad Al Mohammed a bylo mu 25 let. Do Evropy se dostal přes Řecko, kde se 3. října registroval na ostrově Leros jako uprchlík. Pak se 7. října registroval na srbsko-makedonském hraničním přechodu Preševo–Tabanovce a v Srbsku formálně požádal o azyl. Podle srbského ministerstva vnitra šlo o člověka, o kterého se zajímá francouzská tajná služba, přitom ale nebyl v hledáčku Interpolu.Zdroj..Tuto informaci přineslo i mnoho zahraničních serverů Jiné informaci nepotvrzují, ale ani nevyvracejí

Přes tyto mnoha medii zveřejněné informace nás media a politici ujišťují, že masakr v Paříži nemá nic společného s migranty. Stále se lže a zamlčují se fakta. Masakr v Paříži nebyl náhodný čin vyšinutého jedince, ale dlouhodobě připravovaný teroristický útok. Je pravděpodobné, že budou následovat další útoky s mnohem větším počtem obětí. Naše media, včetně veřejnoprávní ČT, neustále „zjemňují“ nepopiratelná fakta, že za terorismem v Evropě stojí islám a naznačují, že jde o útoky „pomatených jedinců“, kteří údajně s islámem nemají nic společného. Přitom islámský stát se ke všem útokům hlásí, stejně tak jako k masakru v Paříži, který byl podle něj pomstou za francouzskou účast v syrské válce. Lhali nám. Masakr v Paříži je bohužel důkazem, že se mezi migranty skrývají atentátníci

Proč se nepíše o tom, že nebýt bdělé ochranky fotbalového stadionu v Paříži, pak by zřejmě zemřely tisíce lidí? Jeden z teroristů měl namířeno na tribunu, kde se měl odpálit. Nastal by chaos a ze stadionu by se co nejrychleji snažily dostat desetitisíce lidí. V tu chvíli měli provést sebevražedný útok zbylí dva. Teroristé se tak snažili maximalizovat počet civilních obětí. Zdroj: zde.

Jak dlouho nám budou politici a media lhát a zamlčovat fakta? Proč se nepíše o sílící kritice Merkelové a Holanda, jejich strmém propadu preferencí a blížící se konci? Proč se neinformuje o tom, že například v okolí Marseille je obrovská muslimská komunita, no go zóna o velikosti kolem 180 kilometrů čtverečních. Muslimové v ní mají vlastní armádu, vybavenou pistolemi a samopaly, ale dokonce i protiletadlovými zbraněmi a protitankovými střelami a minomety. Proč se zatajuje, že je velmi těžké až nemožné zabránit teroristickým útokům? Nelze ohlídat vše, nelze chránit všechny. Politici před časem po masakru na Charlie Hebdo vyslovovali soustrast a tvrdili, že útok nemá nic společného s islámem, přestože, byl odvetou za karikatury Mohameda. Oslavovali plátek, který před pár týdny zesměšňoval pád ruského letadla na Sinai. Také šlo o „karikaturu“ v rámci „svobody slova“?

Je mi líto všech obětí masakru v Paříži a vyslovuji pozůstalým upřímnou soustrast. Všude po Evropě je plno květin a zapálených svíček. Jen se prám, proč nikdo ty svíčky nezapaloval a květiny nekladl, když teroristé zničili ruské letadlo nad Sinaí, ve kterém zahynulo 224 nevinných lidí.


Politici opět sluníčkářsky vyzývají Evropany, že masakr v Paříži nesmí vyvolat nenávist vůči migrantům a muslimům. Souhlasím, že plošná nenávist jako taková vůči komukoli je nepřijatelná. Stejně tak je ale nepřijatelné „ukolébávání“ veřejnosti tvrzením, že terorismus v Evropě nemá nic společného s islámem, který je ve podstatě mírumilovný. To jsou až nebezpečné lži, které mohou oslabit a otupit to nejdůležitější – naši ostražitost a obranyschopnost. Tryzny a teatrální prohlášení politiků nic nevyřeší. Je nezbytné realizovat maximum nezbytných opatření k tomu, aby se zabránilo dalším útoků s ještě větším počtem obětí. Útokům, které jsou podle odborníků v nejbližší době chystány. Je třeba okamžitě zastavit příliv migrantů, je třeba neprodyšně uzavřít hranice Schengenu a to i za použití armády.

Je třeba, aby nám Brusel přestal lhát a je nezbytné, aby se Evropa začala okamžitě bránit. Válka totiž již začala. Zítra mohou být desítky mrtvých v Mnichově, Londýně, ale i v Praze.


Zdroj: Blog autora