Byla jsem na Albertově. Uvedu lži namířené proti Zemanovi na pravou míru

ak už nám médií a facebookem běží konspirace typu, jak si Zeman na dnešním Albertově zabezpečil přítomnost pouze svých příznivců a konvičkovců. Na základě čeho tyto konspirace vznikly? Na základě toho, že policisté nechtěli průvod sluníček pustit až úplně dopředu.

Lea Vojteková

Lea Vojteková

Já tam tedy byla a popíšu vám, jak to celé probíhalo. Přišla jsem tam bez jakéhokoliv transparentu, takže policisté nemohli vědět, jestli jsem příznivec nebo odpůrce. A pustili mě normálně, dokonce se mě neptali ani na názor.

Celý ten prostor byl rozdělen do takových 3 zón. První zóna (nejblíže u pódia) byla určena hlavně pro novináře a pro lidi, kteří přišli nejdříve. Za tou zónou byly železné zátarasy a když byla naplněna, tak už nikoho dovnitř logicky nepouštěli.

Po první následovala druhá zóna, která byla taky oddělena železnými zátarasy. Do té jsem se dostala, ale když byla naplněna, tak nastal stop stav. A hned vedle mě stál člověk, který vykřikoval něco proti Zemanovi, takže jak je vidět, i odpůrci se dostali.


Kdo přišel jako poslední, tak stál až v té třetí zóně a samozřejmě se už nemohl dostat do zóny 2, nemluvě o zóně 1. No ale hold teď sluníčka, která dorazila až v průběhu demonstrace, pláčou, že je ta zlá policie a zlý Zeman nechtěli pustit až úplně dopředu.