Krysa zahnaná do kouta kouše…

Jak jinak vyjádřit mediální a politickou kampaň po včerejší demonstraci na Albertově. Je to nedůstojné, ovšem pražská lumpenkavárna a šílená sluníčka kopou kolem sebe jak to jen jde. Ano, byla jsem tam. Byla jsem na Albertově. Byla jsem podpořit prezidenta Zemana. Byla jsem na slušné, důstojné a bezkonfliktní demonstraci.

Vladimira Antošová

Vladimira Antošová

Nemíním zde popisovat co který řečník řikal to si ostatně ti soudní dokáži najít na FB či na netu .Spíš jde o to, co tam řečeno nebylo. Nebylo tam řečeno jediné rasistické hanlivé či jinak závadné slovo. Pokud ovšem to, že řečníci apelovali na zachování svobody a demokracie v naší zemi není už bráno jako rasistický či jinak „fobní“ výrok. Nebylo by divu, když guru všech zlodějských neziskovek (nemám tím na mysli neziskovky zabývající se starými, či nemocnými lidmi a zvířátky). Šimon Pánek se svévolně z pozice svého zbytnělého ega rozhodl, lustrovat a cenzurovat jakékoli vyjádření politiků, aby on „jediný a neomylný“ rozhodl, zda tento výrok projde či neprojde sítem!

Také tam nebylo nic proti čemu by musel protestovat nejzbytečnější ministr Diensbier. Jo, děsně mu vadilo, že prezident Zeman stál vedle toho rasistického a xenofobního a extremistického vyvrhele Konvičky.Ostatně vyjádření pána Diensbiera na jeho FB profilu zde zveřejňuji pro ty co nemají dostatek odvahy či masochizmu, aby na tu snůšku zvratků koukali.

Cituji:

Prezident Miloš Zeman je nežádoucí osoba ČR a pro tuto republiku naprosto společensky svým postojem včerejším která, přesáhla veškeré meze v demokratické společnosti, když v den výročí 17.listopadu si ČR připomíná násilí a střety s tehdejší policí si prezident republiky Miloš Zeman na pódiu zazpívá stání hymnu po boku xenofoba rasisty pana Konvičky. To opravdu pan prezident republiky přehnal. ČR žene tímto postojem do koutu. Svým včerejším postojem a podporou neonacistům rasistům a pravicovým extrémistům s nimiž se Zeman včera na Albertově pozdravil a vítal, kdy na úkor studentů jež bylo zamezeno právo demonstrovat bylo toto právo odepřeno. V ČR se díky Zemanovi bude dařit pravicovým extrémistům a nastane tu zlo které si Zeman svým postojem a velkorysostí k náckům, fašistům a holým lebkám. Chudák prezident Václav Havel takovou tu ostudu Zeman ČR páchá.

Tak abych tyto bláboly uvedla alespoň trochu na pravou míru:

Pane Diensbiere, plivl jste do tváře cirka pěti tisícům obyvatel naší vlasti a potažmo i těm, co se sice demonstrace nezúčastnili ale mají totožný názor, což je asi 80 % národa. Jak se cítíte, já být vámi stydím se a ani nedutám už jen z toho důvodu, že ve svém příspěvku bohapustě lžete!!! Nebudu Vám vyvracet názor na pana prezidenta a pana Konvičku, je to Váš názor a jak správně poznamenal pan prezident demokracie je o tom, že každý má právo na svůj názor a na jeho vyjádření.Ovšem co se týká studentů, kteří dle Vás neměli možnost demonstrovat jste lhář a fabulátor.

1. Studenti si mohli, pakliže chtěli demonstrovat na Albertově zažádat regulérně o zábor tak, jako si o něj zažádal organizátor naší demonstrace.

2.Nebo si mohli položit květiny k památníku před či po demonstraci. Ovšem ono bylo zábavnější počkat, než policie z důvodů přítomnosti hlavy státu prostor uzavře a prohledají ho pyrotechnici a potom se snažit na pietní místo dostat. Byla to cílená provokace. Navíc policie jim umožnila aby skupinka zástupců studentů se k místu mohla vydat, ovšem po osobní prohlídce, kterou jsme ostatně podstoupili my všichni, jež jsme byli v první zóně hned u pódia. Toto byo odmítnuto a ani návrh ať tedy počkají než demonstrace skončí a potom bude prostor uvolněn se nesetkala s pochopením. Takže kde je problém? V nás ? Ne problém je na straně studentů, kteří cíleně vyprovokovali spor s policii!

Vaše neskonalá drzost s níž nazýváte slušné pracující lidi a penzisty nácky a holými lebkami mě rozhořčuje a lituji ty, co se i ve svém velmi vysokém věku demonstrace zúčastnili a kteří jsou pamětníky války a nacizmu a jež Vy tak sprostě a beztrestně urážíte!!!


Pane Diensbiere, jste pro mne člověk naprosto bez cti, skrupulí , sebereflexe a slušnosti !Jestliže Vy se stydíte za prezidenta tak já a osmdesát procent obyvatel se stydí za Vás! Tento text zasílám panu Diensbierovi.

Za komentář stojí i novinářské řádění, vytrhávání věcí z kontextu a vše pojmout tak, že Ti co podporují Zemana jsou lůza, vyvrhelové společnosti a lidé naprosto nesoudní a neschopni posoudit současnou situaci.

No hlavně, že naše media v čele s ČT mají jasno. Pravda, koho chleba jíš , toho píseň zpívej. Ovšem kam se poděla novinářská etika a slušnost? Je mi špatně z toho co se v naší zemi děje!


Zdroj.