Manipulace s fakty

Mainstreamová média v České republice, v čele s naprosto neobjektivní a manipulující ČT, ČRo a internetovými médii drženými oligarchy jako je iDnes a Novinky.cz jsou doslova zuřivá a nepříčetná, pokud se jedná  prezidenta ČR Miloše Zemana, exprezidenta Václava Klause a všech politických představitelů, kteří si stojí za svým názorem, nepodlehli vymývání mozků ze strany EU a poukazují na problémy ve společnosti tvrdě a bez lhaní.

Mediální realita

Mediální realita

Naopak se dává hlavní prostor tzv. pravdoláskařům, sluníčkářům a dalším multikulti pomatencům… jako by nestačily masakry ve Francii a na Sinaji? Jakoby nestačily výhružky IS vůči Evropě a prohlášení islámských duchovních, imámů, že si Evropu podrobí i násilím. Kolik bude muset ještě zemřít nevinných lidí rukou islámských fanatiků? Tisíce, desetitisíce?

Kolik tzv. elit, kteří se fotili s cedulkami #uprchlíky přijímáme jim skutečně pomáhá a to tak, že uprchlíky mají doma, živí je a probírají spolu zásady demokracie a úcty k lidem?


Kolik bude muset ještě padnout bezduchých a nic nepřinášejících prohlášení politiků EU a vyjádření solidarity blbou „minutou ticha“? Komu tím prospějete? Nikomu! Stane se jen to, že slušným občanům, vlastencům a mnoha dalším jen omezíte svobodu! Za nesouhlas s pokřiveným náboženstvím, ideologií a vysloveně nenávistí chcete zavírat lidi do vězení? Ze strachu jim chcete odebrat zbraně a možnost, aby si se zbraní v ruce chránili svůj život, životy svých blízkých a nedotknutelnost obydlí? Chcete umlčovat názory cenzurou? Chcete vyhazovat lidi z práce a doslova jim ničit život dehonestací, zesměšňováním nebo výhružkami? Nespletli jste si poněkud dobu? Už jsme to zažili… za Protektorátu Čechy a Morava, kdy nás okupovali nacisti, za období socialismu, kdy nás okupovali bolševici! Další totalitu už prostě nechceme a odmítáme! Tohle vám tak vadí, vy elity?


Zdroj: marps.cz