Havloidní režim v nesnázích. Nadnárodní struktury zneklidněné. Začne Babiš zavírat odpůrce islamizace ČR do vězení?

Máme za sebou dvě zajímavé události. Zatím největší imigrantský teroristický útok ve Francii na původní bílé obyvatelstvo. Důvod se zdá být prostý. Imigranti to již nevydrželi a zahájili dlouho plánovanou občanskou válku. Establishment to sice mírně vykolejilo, protože se mu původní obyvatelstvo v západní Evropě začíná pomalu bouřit, ale ke změně kurzu nedošlo.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek

Výsledkem bude spíš tažení proti odpůrcům islamizace a zrychlení příchodu barevných imigrantů, aby byla islamizace Západní Evropy již nezvratitelná. Zda se podaří svobodomyslným bílým Evropanům situaci ještě zvrátit, lze nyní těžko soudit, ale občanská válka mezi bílými a barevnými přistěhovalci je jen otázkou času.

Pro nás je mnohem zajímavější série událostí 17/11. Kdy došlo zatím k největšímu lidovému vystoupení proti diktatuře „občanské společnosti pravdy a lásky“. Skutečně masové demonstrace v Praze navíc podpořil prezident Zeman. Establishment se sice pokusil o různé provokace a narušení, ale dopadl neslavně. Provokace „studentů“ (ve skutečnosti několika neziskovkářů z ultra levicového spolku Alarm a České televize) na Albertově zlikvidovala policie již v zárodku (Za to jí patří dík), anti demonstrace na Míráků připomínala počtem schůzi partají malého činžáku. (Asi 150 osob a to Havlisté nasadili takové „hvězdy“ jako T. Fischerová, M. Putna a J. Dienstbier.) a nebýt tajnou policií vyvolané provokace před úřadem vlády, tak by ani k žádným potyčkám a zatčením demonstrantům nedošlo.

Establishmentu se prostě poslední dobou nic nedaří. Staré triky jako mediální dehonestace odpůrců nefungují a mají spíš opačný efekt (viz rostoucí popularita M. Konvičky, či T.Okamury). Veřejnost začíná být skutečně otevřeně nepřátelská vůči úderným jednotkám režimu tzv „neziskovému sektoru, mediím, umělcům a akademikům“ a říct dneska, že člověk „pracuje“ pro člověka v tísni, znamená vysloužit si záplavu opovržlivých nadávek a plivanců. To přirozeně znepokojuje nadnárodní šéfy „občanské společnosti“. Již ztratili Maďarsko, nedávno rovněž Polsko a teď jim haprují i Čechy. Proto to vypadá, že establishment dostal nůž na krk. Buď zjedná pořádek a i v CR dojde k masivnímu usídlení imigrantů, nebo půjde od válu a bude nahrazen jiným. (V záloze se již houfují Dlouzí, Švejnarové apod..) Vládní establishment proto usoudil, že je potřeba přistoupit k represi. Jinak si vládní prohlášení o nutnosti trestního stíhání odpůrců islámu vyložit nelze. Sice zaznělo z úst „jen“ ministra vnitra Pelikána (jeho otec byl bolševický udavač a bratr je konvertovaný muslim..), ale nepochybně se tak stalo na příkaz de facto „premiéra“ Babiše. Bez něj si nikdo v hnutí ANO totiž ani sám nedojde na toaletu. Formální předseda vlády Sobotka tuto aktivitu ústy svého „ministra bez práce“ Dienstbiera de facto rovněž podpořil.

Otázkou ale zůstává zda má režim s touhle taktikou, tedy pokusem zastrašit lidovou opozici, šanci uspět. Režim má sice dlouhou zkušenost s historií politických procesů proti tzv neonacistům, ale výsledky jsou žalostné. To se navíc jednalo o příslušníky nižších společenských vrstev. Bez vzdělání, peněz a sociálních kontaktů. Na obyčejnou zdravotní sestru ze severu Čech, nebo dělníka z fabriky si režim troufl a přesto neuspěl. (V době, kdy o nich veřejnost nic nevěděla) Jakou asi má šanci proti vysokoškolsky vzdělaným lidem s lidovou podporou? Jaký by byl výsledek kriminalizace Martina Konvičky. Petra Hampla, T. Okamury? Pravděpodobně katastrofa a ostuda pro režim.. Proto se spíš režim pokusí o kriminalizaci běžných účastníků hnutí. Tu za transparent, jinde za příspěvek na sociální síti. To vše bude nejspíš spojeno s pokusy o vyhození ze zaměstnání, vyloučení dětí ze studií a podobně. (Babišův Pelikán se může poučit u svého bolševického otce, který udával spolužáky na právnické fakultě..a nechával je vyhodit ze studií) Přesto to nebude úspěšné. Dnes již ani byrokraticko represivní kampaň proti odpůrcům režimu nemá šanci na úspěch. Bude jí totiž bojkotovat jak policie, tak nižší soudy. (I jich se totiž týká případná islamizace země a oni to dobře vědí)


Proto nelze vyloučit, že se establishment časem pokusí o „český Maidan“. Tedy de facto ozbrojený puč k upevnění moci a „dočasnému“ omezení demokratických institucí a občanských svobod. Pravděpodobně ho provede „armáda dovezených aktivistů“ ze zahraničí doplněná oddíly „uprchlíků před válkou“ , kteří budou na rychlo importováni z Německa a Rakouska. Tomu budou přizvukovat místní kolaboranti… To bude znamenat otevřenou občanskou válku a členové establishmentu by se neměli divit, když oni a jejich rodiny budou mezi obětmi. a že je jejich šefové v Bruselu a i dál za mořem klidně obětují je více než jisté…. Bude tedy záležet na tom, zda si místní establishment nebo podobného troufne s vědomím, ze ho to může stát vlastni krk…. Bilderbergovci či EU byrokraté ale klidně budou za Novou Evropu bez bílých bojovat do posledního Bohuše Sobotky, či Šimona Panka.


Zdroj.