Muslimové předstírají, že jsou hodní lidé, ale nejsou. Převážně jsou to lháři

Zakaria Botros: „Muslimové předstírají, že jsou hodní lidé. Poznáte jejich pravou tvář… ale to už bude pozdě.“ Řekl v rozhovoru egyptský kněz Zakaria Botros, přezdívaný „Islámský nepřítel číslo 1,“ za jehož hlavu Al-Káida vypsala 60 mil. dolarů.

Zakaria Botros

Zakaria Botros

Zakaria Botros mimo jiné řekl: „Muslimové předstírají, že jsou hodní lidé, když však islám zavelí, všichni se stanou pravými muslimy. Známe je, protože s nimi žijeme 14.století, ale zápaďané je neznají, znají jen jejich mírnou tvář. Jednou však zjistí jejich pravou tvář, ale to už bude pozdě. Islám chce ovládnout celý svět.“ Celý rozhovor i s titulky je zde:

https://youtu.be/AmHqjtOWoIQ

„Jste další na řadě,“ varuje Zakaria Botros Němce před islámem:

https://youtu.be/RJ1mpUsQ0_Y

Má smysl ještě něco dodávat? Snad jen to, že ministr Pelikán plošně kriminalizuje všechny, co odmítají v Evropě islám. Bohuslav Sobotka prohlašuje, že muslimové jsou mírumilovní. Žili vedle nich Sobotka s Pelikánem celý život, nebo vedle nich žil Zakaria Botros?

Těm, co skutečně utíkají před hrůzami války je třeba podat pomocnou ruku. Islám v Evropě ale nechci, nechci v ní ekonomické migranty. Přestaňte cenzurovat fakta a začněte bránit Evropu.


Zdroj: Blog autora