Audiarur et altera pars nebo taky budiž slyšena i druhá strana

Budiž slyšena i druhá strana, jako základ římského práva.Bohužel, na to si naše česká media v čele s ČT fakt nehrají.

Vladimira Antošová a Martin Konvička | foto: http://muschalek.rajce.idnes.cz/

Vladimira Antošová a Martin Konvička | foto: http://muschalek.rajce.idnes.cz/

Od soboty 17.11. se strhlo takové mediální propagandistické šílenství, že každému soudnému člověku z toho musí být zle! Na všech programech, ve všech zprávách se donekonečna propírá to, že prezident Zeman měl tu neskonalou drzost si stoupnout při demonstraci vedle extremisty nácka a fašisty Konvičky.Kdejaký jouda, který Zemanovi ani Konvičkovi nesahá ani po kotníky se „erudovaně“ vyjadřuje , jaká to byla nehoráznost.

Odhadem 5000 lidí všech věkových kategorii bylo těmito zaprodanci Bruselu obviněno z fašizmu, rasizmu a nevím z čeho ještě. Sobotka se vyjádřil ve smyslu, že prezident naštval celou ČSSD. no nevím, ale pan premiér by si měl zopakovat matematiku aby mu někdo vysvětlil, co je to celek!

Ovšem to podstatné, co na tom je, že za celou dobu od demonstrace na Albertově nikdo neoslovil pana Konvičku, jestli by se nechtěl demokraticky v mediích vyjádřit k hromadnému obvinění z fašizmu. Ani členům hnutí Úsvit jakožto parlamentní straně nebylo popřáno sluchu. Jediný, kdo se k tomu mohl vyjádřit byl prezident a to jen z toho důvodu, že prostě kavárna ještě nemá takové páky , aby mu to mohla zakázat či znemožnit. Jinak by to určitě s velkou radostí udělali.


Nedalo mi to a napsala jsem email premieru Sobotkovi, v němž mu zasílám celý záznam demonstrace a všech projevů.

Pane premiére,

Zasílám Vám videozáznam všech projevů pronesených na demonstraci 17.11.2015 na Albervově. Žádám Vás tímto, aby jste mi označil pasáže či výroky , jež jsou jakkoliv rasistické, fašistické, či jinak závadné ve smyslu porušování zákonů této země . Zákonů, které snad pořád ještě platí! Jsem členkou BPI a rozhodně mě uráží, když mě někdo nazývá fašistou ! Čekám na Vaši odpověď. Pakliže Vám občan této země nestojí za relevantní odpověď, bude to pro mne signálem, že jste skutečně zbabělec a zrádce mé vlasti .

Přeji hezký den Antošová

  • Jsem zvědavá na odpověď , pokud vůbec nějaké přijde. Každý z Vás si může odkaz rozkliknout a poslechnout si záznam.

Nikdo z Bloku proti islámu ani Úsvitu nemá a neměl fašistické či rasistické názory. Ovšem nemohu opomenout jediný tisíckrát jako mantra omletý argument sluníčkářů, pražské kavárny a jiných havloidů. Když dojdou argumenty a ty dojdou rychle, protože proti pravdě se moc argumentovat nedá , vytáhne se na docenta Konvičku tisíckrát zneužitá hláška o mletí muslimů do masokostní moučky. Jednak je tahle hláška napsaná na nějaké diskuzi deset let sterá a navíc je vytržena z kontextu. ono v ní nešlo o muslimy jako takové ale o teroristy .Ruku na srdce, kdo z Vás nikdy nepronesl nějaký výrok, který by mohl být považován za rasistický ať už směrem k uprchlíkům, či třeba romům? Asi každý. Ovšem jen pro někoho je to limitující.Prostě naše media nás zahrnula vyjádřením všech odpůrců pana Konvičky a pana Zemana a jaksi pozapomněla na novinářskou etiku a základy římského práva.

Je to pro mne jasný signál, že z našich medii se stala žumpa a bulvár toho nejhoršího zrna , žumpa která papouškuje vše, aniž by přemýšlela , zda to co zveřejňuje je pravda!


Zdroj: Blog autorky