Ukradený 17. listopad propagandou a jiným havloidním póvlem

Byl to den, kdy začal protikomunistický převrat, který později dostal přídomek Sametová revoluce. Sametová proto, že jsme neudělali to, co se nám dnes vrací jako bumerang. Nedokázali jsme je vypráskat do gheta. S Václavem Havlem totiž přišla pravda a láska a ta nám dneska dává co proto.

Katolická buzna je Putna

Katolická buzna je Putna

Hold, nebyli jsme jako oni. Řízením osudu jsem byl v těch dnech na školení v Praze a tak jsem si onu úžasnou atmosféru všech Václaváků až po onu Letnou prožil na vlastní kůži. Nelze zapomenout na úžasnou vzájemnost, obrovské nadšení a společné zvonění klíči.

Neuvěřitelná sounáležitost statisíců zpívajících s hrdostí hymnu bez dodatku hymny sovětské. Netrvalo však dlouho a my co jsme nebyli jako on, jsme si nechali vnutit jako prvního popřevratového premiéra komunistu. A většina ostatních bafuňářů se křišťálově čistě změnila v dravé kapitalisty. Nebo očištěné politiky. A netrvalo zas tak dlouho a už se nám derou zpátky.

Znovu začínají šířit svoje bludy a značná část voličů jakoby ztratili pamět na to slyší. Pravda, ne vše co se děje v politice je v pořádku. Spousta hajzlíků využívá svých politických postů k vlastnímu prospěchu.  Zažil jsem 17. listopad na vlastní kůži, ale kdyby mi tam někdo řekl, že jednou budou u památníku 17/11 pokládat květiny komunisti, tak bych mu řekl, že je vůl. A šaškárna s dvojí oslavou na Albertově nádavkem. Oslava prezidentova a druhá, prý studentská.

O Putnovi nemluvě. Tato katolická buzna (dle vlastního vyjádření) pravila: „Ale co bylo ještě horší, něco, co se ještě nestalo v českých dějinách, je to, že prezident země stál na jednom pódiu s náčelníkem českých fašistů! Český prezident podporuje české fašisty. Kdo stojí na pódiu s českými fašisty, je sám fašista!“


Netuším, kde pan Putna vzal názor, že na pódiu stáli fašisti. Já tam viděl vlastence. Zato na té druhé oslavě co byla 22.listopadu jsem viděl komunisty byť bývalé ( i když se říká že bývalý komunista je něco jako bývalý černoch), šéfa českých islamistů a další normální lidi.

Nic necharakterizuje tu druhou oslavu lépe než fejsbůkem se šířící vtípek: Sejdou se 22. listopadu komunista, svazák, normalizační lidovec a předseda muslimské obce. Co to je? Studentská oslava 17. listopadu.


Zdroj: Blog autora | Kráceno