Německo se chystá odsunout přistěhovalce

Němci jsou zděšeni přílivem rumunských utečenců, kteří si naopak novou domovinu chválí. Dostanou v ní na dítě třikrát víc než v otčině. Ve městech vznikají ghetta, v jejich okolí stoupá zločinnost a nepořádek. Radikálnější strany před volbami slibují jejich vyhoštění.

Něco podobného provedli před dvaceti let s Vietnamci. Tomu, který se provždy odstěhuje z jejich území věnovali deset tisíc marek. Vystěhovali se téměř všichni. Hádejte kam.

Na rozdíl od Vietnamců však Rumuni nepracují. Jen přihlásí živnost, aby dostali oprávnění k pobytu, ovšem podnikat nezačnou, jen si chodí pro dávky na úřad. Pokud radikální strany ve volbách vyhrají, zkuste uhádnout, kam se přesunou v rámci Evropské unie. Tam, kde se praktikuje nejvstřícnější sociální politika. Kde platí měkká a štědrá pravidla, která si tihle rychle osvojí a dokážou dokonale zneužívat.

Až se jich zbaví, budou od Němců do zemí, kam se Rumuni odstěhují, adresovány kritiky nevhodného chování k menšinám, osočování z rasismu a rady, jak by měli postupovat a co všechno pro jejich integraci provést.

Zdroj.