Kuba u Klepetka ve shodě s Parazitem?!?

Zdroj: paulczynski.cz | Včerejší debatní pořady v našívaší pokračovaly na téma parazitů. K tomu mne nenapadá nic lepšího na úvod než citát Ronalda Reagana: Hýbe se to? Zdaňte to! Hýbe se to dál? Zregulujte to! A když už se to nehýbe, dotujte to! A tak nějak bych viděl daňovou politiku prezentovanou panem Mládkem. Ten se sice omluvil soukromníkům, že je nazval parazity, ale jedním dechem jim přitom pravil, že je stejně obere co se do nich vleze. Prý mají moc výhod a to teda ne.

Podle Astona mu ušlo, že zkrachovaný soukromník nedostane žádný zlatý padák. Nebere žádné peníze od státu jako úřednická věrchuška. Nemá žádné odbory a nemůže vyslat do ulic žádné černé sanitky a nemá komu vyhrožovat, že ho nechá chcípnout, když nedostane přidáno. Je to jenom magor, který pracuje od vidíš do nevidíš, prodírá se džunglí chytráckých zákonů, ke státnímu penězovodu nemá přístup. A dá se ještě víc podojit a sociální demokrat Mládek to s chutí udělá.

Čekám na tvrdou reakci pravice a místo toho pan ministr Kuba se včera u Klepetka tak trochu předpodělal. Místo, co by Parazitovi vysvětlil, co všechno ti, co odvádějí 1,7 miliardy, musí a na co nemají nárok, mlel něco o tom, že o té disproporci jednají a že to ji řeší. To vystoupení pana ministra bohužel vypadalo jako by Parazit měl pravdu a ODS problém řešila ve shodě s Parazitem.

Redakční titulek, redakčeně kráceno, původní zdroj.